Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj, ha kisebb a cumija?

Nem baj, ha kisebb a cumija?

Figyelt kérdés
14 hós fiam még mindig a 2-6hós cumikat használja. Ez nem baj?
2012. aug. 7. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Ha neki kényelmes, akkor nem :) És bocs az off-ért, de ebben a korban én már elgondolkodnék a leszoktatáson. Most pont időben vagytok ahhoz, hogy hamar elfelejtse! (Nekem mindkét gyermekem 13 ill. 14 éves korban szokott le róla, keresztlányomtól csak 3 évesen próbálták elvenni, hát a 4-et is betöltötte, mire sikerült...).
2012. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
bocs, nem éves, hanem hónapos korban, természetesen! :))) Vicces lett volna... :)))
2012. aug. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Kislányom 18 hónapos múlt és Ő is 2-6-hós cumikat használ (csak alváshoz).

Kérdeztem orvosunkat, mert én is agyaltam ezen, de azt mondta, hogy semmi baj nincs ezzel, ha Neki kényelmes, egyébként lánykám feje is kisebb az átlagnál így a nagyobb cumi valószinüleg ezért nem kellett Neki! (Próbáltam de vissza adta....)

2012. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9 hós babám a 0-6 hós NUK cumit használja, Amikor megszületett ez óriásinak tűnt, akkor voltfurcsa. Most egész jó. Egyébként a következő méret ebből baromi nagy. Ha neki jó, akkor nyugodtan használja, bár valahol azt olvastam h ez is árt, de szerintem inkább kisebb legyen, mint nagyobb
2012. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!