Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetesek vagyunk de fájdolgál...

2 hetesek vagyunk de fájdolgál a pocija. Nektek milyen hasfájásra való készítmény vált be?

Figyelt kérdés
infacol, espumisan, sab simplex,papaverines... )vagy van jobb ami 2 hetesen is adható és jó volt? köszi előre is a válaszokat!
2009. júl. 20. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meggymagpárna. Mikróban meg kell melegíteni (1-2 perc) és úgy a hasára tenni. Bár én még becsavartam egy vékony törölközőbe mert túl melegnek találtam. Nálunk ez vált be. Plusz ánizstea.
2009. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Édesköménytea
2009. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ajjaj. Nem akarlak elkeseríteni, de van hogy a hasfájáson csak az idő segít :( az én kislányom 4 hónapos koráig szenvedett tőle. Próbáld meg esetleg a Normafolore-t. Az adható ilyen idősen is. Két hét múlva pedig a Gripe Water. Én tízezreket költöttem a hasfájásra való csodaszerekre! Sz..rt sem érnek. Ami segíthet, az a masszázs. Lehet kapni a DM-ben BabyNos krémet (pici tubus) azzal masszírozd be a hasát, le van írva benne hogy kell használni. Aztán melegíts cseresznyemag párnát és tedd a pocakjára. Azt is DM-ben lehet kapni. Megnyugtatja őket. És a hasfájós tartás! Fektesd az alkarodra hassal a babát, úgy, hogy a feje a könyököd felé legyen, így nyomod kicsit a pociját és járkálj vele. Szépen bealszik majd. De ha leülsz, akkor valamiért nem működik :) járkálni kell
2009. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi minden etetés előtt Infacol szuszpenziót adtunk neki, s bevállt. Nem szívódik fel, de a kis gázbuborékokat egy naggyá összegyűjti, s így sokkal könnyebben távoznak a gázok. Talán össz-vissz kétszer volt velőtrázó sírása a kislányomnak, az infacol nálunk bevált.
2009. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a homeopátiás szerek segítettek,előtte a papaverines oldatot adtuk,de azt hosszútávon nem javasolják a nyugtatótartalma miatt.Semmi más nem volt jó.Már 5hós,két hete múlt el a hasfájása.
2009. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Infacol(5 napos korától)vált be+ masszázs:Lábtologatás a pocija felé,biciklizés,pocakmasszázs.Mi kb.4.5 hónapos koráig adtuk,de 3 hónapos korától már csak 2-3x/nap.Azt gondolom tudod,hogy minden evés előtt kb.5 perccel érdemes beadni és legalább 2-3 nap kell míg jócskán enyhülnek a tünetek.
2009. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
SAB SIMPLEX 4-SEZR 10CSEPP!!! Nekünk ez nagyon bevált 3 hetes kisfiamnál , az Inacol sajnos nem segített.
2009. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!