Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer váltás meddig okoz...

Tápszer váltás meddig okoz székrekedést?

Figyelt kérdés
3 hónapos a babám, eddig Beba HA start aktívot ettünk, de nagyon sokat bukott, ezért az orvos tanácsára áttértünk a Beba Ha/AR -re.Azóta nem igazán tud kakilni.Eddig is hasfájós volt, arra Espumisant kap.Viszont a bukások megszűntek. Meddig tart a székrekedése, vagy térjek vissza a régi tápszerre? Meddig várjak? Eddig 4 nap telt el.
2009. júl. 20. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem kéne megfognia a székletét mert a BeBA tartalmaz biffidust,ami segíti az emésztést.Ha jó a bukásra akkor szerintem tartsd meg ezt,esetleg adj neki kis őszilevet,azt már kaphat 3 hósan. Olyan BEBA nincs ami csak AR de nem HA? mert ha nem tejérzékeny a baba akkor felesleges neki HA.
2009. júl. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet tartós is. Laevolac szirupot adj, kérdezz rá a dokidnál.
2009. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Kell egy kis idő ahhoz,hogy beálljon az új tápszerhez a pocija.Nálunk is a sok bukás miatt kellett váltani és egy hét telt el,míg hozzászokott az új,sűrűbb állagúhoz.Felhívtam a doktornőnket,szerinte ha 2 hétnél tovább fennáll a székrekedés,akkor kell csak lépni,például kipróbálni egy másik típusú tápszert.

Bevallom,a 4. napon hőmérővel segítettem a babámnak,aztán az első kaki után könnyebben,már magától is ment.

Nem tudom,a Ti orvosotok mit tanácsolna,a legjobb az lenne,ha vele beszélnél erről.

Kicsit várj még,szerintem.

2009. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!