Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-én lesz 1 hónapos a kisfiam....

Pinky1981 kérdése:

4-én lesz 1 hónapos a kisfiam. Fele anyatejet és fele Nestlé Beba Start H. A. tápszert kap. Melyik a legjobb tápszer, amitől nem fájna a hasa és nem csinál székrekedést? Mit adhatok neki hasgörcsre, székrekedésre?

Figyelt kérdés
Sokszor órákig nyomja és semmi, nem tud kakálni. Nagyon erős görcsei vannak. Este " hőmérőzi" a párom, csak úgy jön ki a kaki.
2009. márc. 1. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire panaszt okoz akkor lehet, hogy váltani kellene tápszert. Nincs "legjobb" tápszer, nagyon jók a mai tápszerek , attól függ a babádnak melyik válik be. Mi a Milupa Milumil Ha 1-et kapjuk, bevált. Bár az elején volt neki is kakiproblémája. A Mecsek baby teát adtam mellé és az segitett.kamilla és édeskömény van benne)Evés elött adjál neki 10 csepp espumisan cseppet, az nem szivódik fel, és segit a görcs ellen, tudnak távozni a szelek.
2009. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Görcsökre nekünk az Infacol csepp vált be!Minden kaja előtt adtam a lánykámnak.

A testvéremnek az Espumisan csepp volt a hatásos.

A hőmérőzés helyett próbáljátok meg a szélcsövezést. Kíméletesebb. A gyógyszertárba lehet venni, pár száz ft. (ez egy vékony gumicső, amit bekensz babaolajjal és azt tolod be a baba popsijába, a babó lábait bokánál összefogod, a pocija felé nyomod , bedugod a csövet. Rajta van, hogy melyik végét kell betolni. A hatás nem marad el:)

Sajnos tápszerben nem tudok segíteni, mert mi nem ettünk.

Remélem valamelyik segít a kisfiadnak.Boldog babázást:)

2009. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves válaszaitokat. M. Anita
2009. márc. 1. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyermekem Humana HA1 tápszert eszik, naponta 1- szer mindig van széklete, nam igazán hasfájós, ha ritkán elő is jön, akkor nálunk az Infacol vált be.

A hőmérőzést szerintem felejtsétek el, megsérthetitek vele, inkább tornáztasd egy kicsit.

2009. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk akkor volt hasfájós a babánk, ha egy étkezésen belül anyatejet és tápszert is kapott. Miután rájöttem, mindig úgy csináltam, hogy egyszer tápszer, a következő étkezés pedig anyatej volt, amit előzőleg összegyűjtöttem.
2009. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!