Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fertőtlenítsem le a...

Hogy fertőtlenítsem le a cumisüvegeket úgy hogy ne maradjon utána mégis vízköves?

Figyelt kérdés
Kell a cumisüvegeket cserélgetni? Úgy értem hogy másikat venni?
2009. júl. 20. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyógyszertárban lehet kapni citromsavat,azt tedd a vízbe.

2009. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kösz
2009. júl. 20. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vízköves és ecettel szoktam átmosni és jól kiöblitem utánna és szárazra törlöm. Nekem 11 hós a fiam, de még mindíg ugyanazt az üveget használjuk, én nem cseréltem le.
2009. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer főztem ki az üvegeket, cumikat, s utána már nem főzögettem minden használat után (csak egyszer-egyszer), hanem elmosás után Chicco fertőtlenítő oldatba raktam őket. Ha kellett, egyet kikaptam az oldatból, alaposan elöblítettem, s már használhattam is.
2009. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor kifőzöm őket, mindig teszek a forralni való vízbe egy löttyintésnyi ecetet. Gyönyörűek maradnak így az üvegek.
2009. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!