Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon hol tudnám kilövetni...

Miskolcon hol tudnám kilövetni a kislányom fülét?

Figyelt kérdés
Van korhatár? Kell kötelezően az orvosi fülbevaló, vagy lehet a sima arany? Figyelembe veszik valahol a fülön lévő akupresszúrás pontokat? (nehogy később ebből legyen baj)
2009. júl. 20. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok miskolci, de elvileg bármelyik kozmetikus meg tudja csinálni. Először jó, ha az a füli van bent, amit belőnek, kb 6 hétig, mert arra tuti, hogy nem allergiás a baba. Ha már teljesen meggyógyult, akkor lehet kicserélni aranyra vagy bármire. Amíg meg nem gyógyul, alkohollal időnként át kell törölgetni, és forgatni kell a fülbevalót, hogy ne nőjön rá a bőr.

Szia!

2009. aug. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A centrummal szemben volt az udvarban egy kozmetikus, ott egész jók.Nem tusom meg van e még, 6 éve elköltöztem a városból.
2009. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem tapasztaltam, hogy figyelembe vették volna az akupunktúrás pontokat. Láttam már jópár baba füllyukasztását. Csak bepöttyözték hogy hol szimetrikus megmutatták anyukának és gyerünk.

Nekem 5 lyuk van a fülemben az is csak így zajlott.

De szerintem fontos lenne ezeket a pontokat figyelembe venni.

2009. aug. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Borsod-Abaúj-Zemplén / Miskolc

3526 Petőfi Sándor tér. 1.


Telefon:46/416-616

Fax:46/416-616


Itt érdeklődj.

Először benne kell hagyni amivel kilövik, és pár nap-hét múlva teheted be az aranyat. Általában aki csinálja, és vizsgája is van róla, figyeli a pontokat. Korhatár szerintem nincs, de figyelembe veszik azt hogy még alakul e a füle formája. Nekünk halasztották az időpontot, 5hónapos elmúlt mikor lőtték.

2009. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen lövettem ki a kislányom fülét az Óceán stúdióban az avason.(Szilvás u.5.) Csák Tímeának hívják aki csinálja,ott nála kiválaszthatod az orvosi fülbevalót amit belő.Nagyon ügyes és gyors, a lányom észre sem vette, hogy kilőtték a fülét.Ha érdekel írj, meg tudom adni a mobilszámát.
2009. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

9:33-as

nem tudok privit írni neked, de kérlek add meg a mobilszámot, érdekelne.

Mailt tudsz nekem küldeni.


Mindenkinek köszönön a válaszokat

2009. aug. 5. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!