Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az Egyesül Államokból költözné...

Az Egyesül Államokból költöznénk haza egy 11 hetes kislánnyal. Van vkinek tapasztalata, hogy hogyan tudnék neki segiteni a jet lag-gel kapcsolatban? 9 óra az eltérés.

Figyelt kérdés
Mikor otthon este lesz akkor probáljam altatni? Megcsináljuk a napi rutinunkat hogy este 19 körül fürdés, aztán 20:00 körül alvás? (mert hiába lesz este otthon, akkor neki nappal lesz és forditva). Koszönöm a segiseget.

2012. aug. 8. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írtad,valóban szüksége lesz,hogy tartsa Magyarországon is egy hétig kb. az amerikai megszokott ritmust.:)Utána már szoktathatod át a magyar időre.Jobban figyelj rá,lehet,hogy egy kicsit egészségügyileg megviselné az,hogy rögtön a magyar életvitelbe lenne szoktatva..

Hadd kérdezzem meg,mert kíváncsi vagyok:miért jöttök haza és meddig lesztek itthon?

2012. aug. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem jott be Amerikaban az elet...nagyon remelem, hogy orokre maradunk Magyarorszagon:)
2012. aug. 8. 01:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár én 2 évvel ezelőtt jöttem haza Bostonból az akkor 4 éves fiammal. Nem kell nagyon aggódni az átállással,mert csak 1-2 napig lesz fura neki is,de hidd el nekem a gyerekek jobban tudnak alkalmazkodni,és hamarabb tudnak átállni mint mi felnőttek. 11 hetesen jóformán csak alszik,és eszik..Így a te gyermeked szinte észre sem fogja venni az átállást.
2012. aug. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Melyik államban voltál?

Soha se jönnék vissza a helyedben, hasonló pénzügyi helyzeted lesz itthon?

2012. aug. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
De jó neked! Mi Kanadában élünk 3 éve, de már nagyon mennénk haza. Igaz nincs még gyerek, de próbálkozunk. Abban viszont egyet értünk párommal, hogy mindenképp Magyarországon akarjuk felnevelni ha lesz.
2012. aug. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Californiaban elunk jelenleg. A kislanyunk gyakorlatilag atalussza az ejszakat (20tol 6-ig) ugyhogy tudja mi az az ejszaka es nappal, ezert aggodom picit. A doki azt mondta, hogy ugy csinaljam a napi rutint mintha mindig is otthon lettunk volna, tehat nappal a nappali tevekenyseget este az estit.

Drukkolok nektek, hogy hamar osszejojjon a picibaba, bar nem egyszeru...:)

2012. aug. 8. 03:16
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Kifejtenéd, hogy miért nem jött be az ottani élet?


Kiváncsi volnék.

2012. aug. 8. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk nyaralás miatt volt 4 óra eltérés, mi minden rutint kitoltunk egy kicsit és nem engedtük annyit pihenni nappal, így lecsökkent kb. 1,5-2 napra a nyűgösség.
2012. aug. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!