Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a rak jegyben valamint...

Milyen a rak jegyben valamint az oroszlan jegyeben született kisbaba?

Figyelt kérdés
Barmikor szülhetek, es meg ket napig a rak jegyeben vagyunk, ezert kerdezem, hogy lehet-e bizonyos altalanositasokat tapasztalni a babatok horoszkopjaval kapcoslatban. Köszönöm
2009. júl. 20. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt nehéz megmondani, ha ez ennyire fontos, akkor vedd figyelembe azt is, hogy az aszcendens is ugyanolyan fontos a személyiség vizsgálatakor, tehát önmagában semmit nem jelent, hogy rák vagy oroszlán.
2009. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


:)

2009. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk rák babánk van:o), 1 éves kisfiú.Mozgékony, vidám, állandóan nevet, dumcsizik.Hisztis, akaratos, de csodálatos kis emberke.Barátnőmnek oroszlán babája van.Nem ennyire vidám, de ügyes nagyon.Értelmes kisfiú, pl. 6 hónapos korától magától eszik.
2009. júl. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egy horoszkóp mániás ember, de ahogy olvastam az előző válaszoló rák babájának a tulajdonságai, az én rák kisfiam is hasonló. Nagyon aktív, minden mozgásos dolgot korán csinált, szeret huncutkodni, de mostanában kezd már kicsit akaratos, néha hisztis lenni (1 éves), társaságban viszont kell neki egy kis idő míg feloldódik.
2009. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a horoszkópban, de nagyobbik lányom a rák jegyében született és nála jobb kisbabát nem is kívánhattam volna: 2 hónaposan átaludta az éjszakát, nem kellett folyton kézbe lennie, teljesen jól eljátszott magában, 6 hónaposan mászott, 7 hónaposan felállt, rá 1 hétre felült, 11 hónaposan önállóan járt. Bármelyik rokonra rábízhattuk, nem csinált belőle hisztit, hogy apa-anya elment, viszont amikor érte mentünk, akkor szemmel láthatóan nagyon boldog volt. De! Aludni caskis és kizárólag a saját kiságyában szeretett, lehetőleg a saját szobájában, így ha pl. anyósomékhoz mentünk vidékre egy kicsit húzós volt, mert ilyenkor viszont akár 2 óránként is kelt éjszaka. Étvágya nagyon jó volt és igen hamar kialakult a napirendje. Kezdetben enyhéz hasfájós volt. Hogy más rák-jegyű baba milyen, azt nem tudom, de ő ilyen volt. :)
2009. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kisbaba korból nem sok emlékem van, de mivel a babák felnőnek, leírom amit tudok bátyámról és magamról :)


Bátyám oroszlán: Ő csendes, nagyon realista, minden időt a számára fontos dolgokra szánja. Csak akkor kér ki véleményt ha abszolút nem ért az adott dologhoz. Minden más esetben csendben van és próbálja egyedül megoldani a dolgot. Elég magának való mégis összetartja a baráti körét. Intellektuális alkat, szeret olvasni főleg a háborúról és imád mindenféle sporteseményekre járni, vagy azokat TV-n követni egy sör mellett. Gyerekként bratyó elég csendes volt, ha játszani akartam vele sokszor nyaggatásnak vette. Gyerekként nem volt finnyás, bár elég csórók voltunk szóval nem is nagyon lehetett neki :) Nehéz vele hosszabb távon beszélgetni, mert ha nem érdekli a téma akkor egész egyszerűen otthagy :D

A véleménye összeszedett, határozott és sokszor helyes. Tisztelem benne a realizmusát a gyakorlatiasságát.

Az oroszlánok született háborús veteránok és sikeres vezetők :D


A rákok született háborús áldozatok :D

Én rák vagyok: Anyáék szerint izgő-mozgó, de nyugodtan alvó gyerek voltam, nem nagyon válogattam az ételben. Én voltam az akinek minden játék megtetszett és a "hülyébb" gyerek is :D Még ki sem jöttek a tejfogaim már kitört a fele mert pofára estem a lépcsőröl, téglával dobálóztam, megtépett a szomszéd kutyája, összetörtem magam a biciklivel hetente, letéptem bátyám fülét stb. Csoda, hogy megéltem az óvodás kort :D Az iskolában is bátyám teljesített jobban mert sokkal határozottabb volt és az ott tanított dolgok is jobban érdekelték. Én csak a zene és az irodalom után érdeklődtem. A rák gyerek több figyelmet és érzelmi törődést igényel mert érzelem és szeretetéhes, a családban is én voltam a ne bánts virág, sértődős gyerek.Apám és bátyám rendszeresen kiakasztott amikor még amellett, hogy megsértettek a kritikáikkal még jöttek utánam, hogy de gáz hogy ilyen érzékeny vagyok meg utánozták ahogy pityergek :D De elnézem nekik mert eléggé főnök típus mindkettő ma is. Ha nem foglalkoztak velem felkeltettem az érdeklődést akár hülyeségekkel is. Gyakran unatkoztam otthon. Én szeretem ha azzal foglakozhatok, amivel szeretnék. Kiakadtam amikor anya nem engedett zongorázni tanulni és hasonlók. Készülj fel arra, hogy a rák gyerek tini korában tiszta érzelmi csőd lesz ha nem lesz rendes barátnője, aki megnyugtatja :D 23 talán mondhatom, hogy megkomolyodtam :)


Hát remélem segítettem, ha van kérdésed szívesen írok még :)

2009. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!