Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan kisbaba, amelyiknek...

Van olyan kisbaba, amelyiknek semmi baja nem volt, teljesen egészségesen született?

Figyelt kérdés

Az én környezetemben minden kisbabának van kisebb-nagyobb problémája. Van amelyiknek a csípője problémás, van agyi cisztás, van gyenge izomzatú, van vese problémás, ..... stb.

Kisfiam nyaki hypotóniával, torticollissal és kötött csípővel született.

Igaz, szerencsére ezek zöme múlandó probléma, de furcsállom, hogy egy kisbabát sem ismerek, amelyik teljesen egészségesen született volna.


2009. júl. 14. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden rendben 5,5 hónapos egészséges a kisfiam:) Nálatok is hamar rendeződnek a dolgok!

Szép napot!

2009. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Igazad van. Ezek apró problémák, de tényleg ritka az abszolút egészséges baba, abszolút problémamentes terhesség.

Részben a genetikaállomány egyre silányabb, részben a túlaggódás, túlféltette, túlóvott terhesség, részben pech.

2009. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak egy kicsit laza a csípője,de azon kívül minden rendben volt eddig,most 4,5hós. Egyik ismerősöméknél semmi baja nem volt a picinek születése óta,most 6hós.
2009. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Én is ezt tapasztalom a környezetemben, de nekem és a két tesómnak teljesen egészségesen születtek a gyerekeink (összesen 7 gyerkőc). Ill. nálam az első baba születésénél történt egy "baleset", és megrepedt a combcsontja a babának, de két héten belül rendbe jött. A kisebbik lányomnak meg begyulladt a köldöke a kórházban, de ennyi. Szerencsére.

De az ismerőseimnél volt veseprobléma, beszéd problémák, éranyajegyek stb.

2009. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a terhességem is teljesen probléma mentes volt. Teljesen egészségesen született a babám, most 10 hónapos és még nem volt beteg :) Szerencse vagy sem, nem tudom :) Mi, a szülei sem vagyunk betegesek, lehet, hogy ez is közrejátszik. Mielőbbi gyógyulást nektek :)

2009. júl. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem is problémamentes volt, és a babám is makk egészséges. Leszámítva hogy a jobb szeménél a könnycsatorna nem fejlődött ki rendesen (nem látszik semmi). Ami annyit jelent hogy ha könnyezik a szeme, nem tud elfolyni a könny az orrba, hanem a szemén marad és csipa lesz belőle egy idő után.
2009. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kicsit besárgult, de hamar elmúlt, de ezen kívül semmi baja nem volt, pedig 3 héttel korábban született.

A hugomnál teljessen rendben volt minden. Holnap lesz 1 éves, s csak a védőoltás után volt egy kis hőemelkedése, amúgy teljesen egészséges.

2009. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kisfiamnak 3 hónapos korára szerencsére teljesen renbe jött minden problémája. Most 9,5 hós kisördög.
2009. júl. 14. 11:16
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen problémamentes volt a terhességem, igaz a kicsi császárral született téraránytalanság miatt, hatalmas volt, de makk egészséges. 14 hónapos, eddig a betegségeket is megusztuk, bár volt egy három napos nátha, és egy fogzás miatti hasmenés. A férjem sem és én sem vagyunk betegek szinte soha.

Nekem meg csak egészséges babák születtek a környezetemben.

Jobbulást nektek.

2009. júl. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! 3.5 hós a fiam, eddig semmi gond! 9 pontot kapott születésekor, állitólas 10-et senki nem kap. Eddig minden vizsgálata negativ, ami kicsiknek kellett. Reméljük, igy is marad. A terhességem is teljesen problémamentes volt. Csak folsavat szedtem kb 16. hétig, és Elevitet a 32. héttől, mert addigra volt gyengébb a vérképem.
2009. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!