Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon kicsire összecsukható...

Nagyon kicsire összecsukható babakocsit keresek. Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy több funkciós babakocsink, de egyrészt nehéz, másrészt nagy helyet is foglal el. Szeretnénk egy második babakocsit, ami kis helyen elfér, hogy ne kelljen mindig ezt a nagyot cipelni, ami elfoglalja a fél csomagtartót. Szeretném, ha valamennyire dönthető lenne a háttámlája, kisfiúnk még csak fél éves, sokszor aludna is benne kirándulások alatt. Lehetőleg 4 kerekű legyen, és ha megoldható, akkor egybefüggő tolókaros, szóval ne szarvacskás. Legyen lábtartója. Több hirtelen nem jut eszembe. Az ár "mellékes", ha nagyon drága a megfelelő kocsi, akkor keresünk használtat, nem újat, és akkor olcsóbb lesz :)
2012. aug. 9. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Az esernyőkocsinál nincs kisebb. Pl:

[link]

2012. aug. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Coletto Austin 4, nekem is álom babakocsi lenne:)Ha lenne rá pénzem csakis ezt venném meg
2012. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekünk NeoNato Piuma kocsink van, igaz, hogy nem esernyőre csukható, hanem lapra, de nagyon kevés helyet foglal. Teljesen lapra csukódik, nem lóg ki sehol semmi alkatrésze. Ennek van lábtartója, egybe van a tolókar, van lábtartó, vízszintesig dönthető. Szerintem olyat nézzetek, ami vízszintesig dönthető, mert még sokat fog aludni benne a babátok, és szerintem sokkal kényelmesebb neki! Itt egy link:

[link]

2012. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez egynek már jó is :) Tök jó, hogy egy kis táskában elfér, simán lehetne később cipelni, mikor már megy, de még kell egy "biztonsági tartalék" kocsi, ha elfáradna.


Azért még várok ötleteket :)

2012. aug. 9. 12:04
 5/11 A kérdező kommentje:
A Coletto Matteoval szemeztem még terhesen sokáig, kipróbáltam, és aztán nagyon nem tetszett élőben. Másik Colettot meg sem néztem :( Mondjuk nem is ajánlották. A Neonatot sem ismerem, de rákeresek a méretekre, melyik mennyire kicsi összecsukva. Köszönöm a tippeket! Most egy Britaxunk van, levehetők a kerekei és akkor viszonylag kis helyet foglal el, de jobb lenne, ha ennél sokkal kisebb helyen elférne a csomagtartóban.
2012. aug. 9. 12:14
 6/11 anonim ***** válasza:

ABC desing Take OF babakocsink van.Ez alu vázas strapabíróbb mint egy esernyőó kocsi és kicsire csukható.

[link]

összecsukod és van egy húzókája és gurítod ,nagyon szeretjük.A mienk lassan használaton kívüli ,esetleg ha érdekel írj rám pü-ben.

2012. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pár napja ezt a videót küldte egy ismerősöm, hogy ezért a kocsiért van nagyon oda. Még utánanézek ennek is, nagyon tetszik a bőröndös megoldás, még megnézem a pontos méreteit. Nekem kicsit túl modernnek tűnt elsőre, de nekem mindent emésztenem kell egy kicsit míg döntök. Tudsz majd képeket küldeni a tietekről? A háttámlát rendesen döntöm, vagy az ülőfelülettel együtt dől, azaz ha fekszik a gyerek, a lábai az égnek állnak? Bocsi, nem tudom máshogy leírni :) (ha nekem mégsem tetszik, mindenképpen szólok az ismerősnek, hogy találtam használtan)
2012. aug. 9. 12:32
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, imádom. Nagyon Kicsire lehet összecsukni(valaki mesèlte, hogy mèg a repülőre is fel vihette kézipoggyászkènt)

Kicsit kicsi a bevásárlókosara, de engem nem zavar, ami kell, pont belefér... Páran panaszkodtak, hogy az apró kavicsok bele ragadnak a kerekeibe, nekem ilyen gondom sose volt. Tényleg puha a kereke, de cserébe nem zörög, nagyon halk- a barátnőm Stokke kocsija sokkal hangosabb:)

Szóval csak ajánlani tudom, érdemes megnézni!!!

2012. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

külön döntöd :)

igazán pici babáhot nem ajánlom egyébként amit püben is írtam a mi hordozónkkal nem kompatibilis

illetve ugyan dönthető de nagyon kicsit ha nincs döntve pedig lötyög a gyerkőc

olyankorra ajánlanám ha már tud menni de kell még kocsi, ha meg szalad csak összecsukod és kész ,pl bölcsibe járósnak

2012. aug. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!