Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy veszitek le a mei-tai-t...

Hogy veszitek le a mei-tai-t ha elaludt benne a baba?

Figyelt kérdés
Már sokadszorra történik, hogy felébred mikor leveszem, nem is csodálom,hiszen olyan bonyolult, nem lehet csak úgy kiemelni belőle.
2012. aug. 9. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elől van(csak elől alszik el) akkor a nagy ágyunkra ráborulok szinte,s ugy kötöm ki a pántokat.Ha hátul(nagyon ritka) akkor ugyanez. Leülök az ágyra és hátradölök.Vagy még sétálok egy kicsit vele lent,s rövid idő belől felébred..2év 4hós
2012. aug. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! gondolhattam volna erre is. Ő 5,5 hónapos. Szerinted (persze honnan is tudnád, tudom, de mondjuk saját tapasztalat) Ha így kikötöm az ágyon, és utána áthelyezem az ágyába, akkor nem ébred fel?
2012. aug. 9. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már elég ritkán altatom mei taiban, mert 17 hónapos, de akkor, ha elaludt a hátamon, akkor szerencsére ki tudom úgy kötni, és áttenni az ágyra, hogy nem ébred fel. Vagyis felébred egy picit, de alszik is vissza. Volt olyan időszaka, mikor azonnal ébredt, amint elkezdtem kibogozni a mei-tait, de szerencsére elmúlt.
2012. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki kell ismerni a babát. Van aki felébredne a saját ágyba tételre,van aki nem... Az enyém felébredt volna rá.Szerintem tedd beljebb és dőlj le te is mellé aludni ha megteheted:) első:)
2012. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!