Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerülnek a 2-es...

Mennyibe kerülnek a 2-es méretű, kis kiszerelésű pelenkák márkánként? Kaptam Pampers S&P pelust 1300-ért, abba azt hiszem 43 db volt.

Figyelt kérdés
A többi milyen árban van?Eddig 1 csomag pelust sem kellett vennünk a kislányomnak,olyan sokat kaptunk,most 4 hós,és kezd elfogyni.Van még itthon sok 3-as méret,de az még nagyon nagy rá(5kg sincs még).
2009. júl. 21. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony e kettes méret jóval drágább az egyesnél,körülbelül hasonló árban vannak, a sajátmárkások (tesco,DM,Rossmann kicsit olcsóbbak.
2009. júl. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2-es pelusnak mindig Huggies-t használtam. Nekünk az vált be a legjobban. A DM-ben annak idején a 66 db-os volt 2200 Ft, de azóta már biztos felment az ára. Jelenleg már 4-es pelust használok a 6 hónapos kisfiamra, ugyanis már több mint 8 kg. Ha gondolod írj privit és küldök 1-et , ha ezt még nem próbáltad!:-)
2009. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Annyian javasolják a Huggiest,lehet veszek egy csomaggal.Aranyos tőled hogy küldenél,de még csak most nőtt bele Léna a 2es méretbe :)
2009. júl. 21. 09:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Léna? Ne haragudj hogy rákérdezek,de nem egy idegen hangzású vezetéknevetek van?
2009. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia,nem nem idegen.De elárulhatom,Dombi.
2009. júl. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!