Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert adsz 1 éves...

Milyen tápszert adsz 1 éves babádnak, és mennyibe kerül, milyen kiszerelésű?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
egy éves korától tejitalt kap.550 gramm,1090 Ft,müller saját márkás,bebivita,vagy milupa mildibé 600 gramm 1690 ft.Kapott már milupa tejitalt is,az 2100 ft 600 gramm,epreset meg natúrt.Múltkor vettem hipp 3-as tápszert,mert akciós volt a brendonban 1-et fizet 3-at kap volt,és 1000 ft volt 3 doboz 300 grammos.ez vaniliás.sajnálom,hogy nem vettem többet.
2011. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kislányom 3 hét múlva lesz 1 éves.ugyanazt mint eddig.Milupa Milumil AR

Azt mondta a dokinéni,h bármeddig lehet ezt adni.És van még receptünk és még 1 éves korig írathatok ki vele.Ugyh még egy darabig ezt issza....

2011. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.az lemaradt h 3X900 g kb 3500 ft körül van.450 g elég egy hétre,reggel és este issza.jaaa de ez receptre van.recept nélkül gondolom drágább.
2011. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is Milumil A.R-t adok. próbáltam mást, de ugyanúgy bukott tőle, mint picike korában. De ez egy speciális gyógytápszer, kifejezetten refluxos babáknak. Gondolom, hogy te nem erre gondoltál. :)
2011. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is azt, mint az első, 1 éves korától Bebivita tejitalt a Müllerből.
2011. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én is sokat olvastam a Mülleres tejitalról/tápszerről, de nekem olyan "ismeretlen", soha nem voltam még müllerben pl. De ezek szerint megbízható. És elég vitamin van benne? nincs benne káros anyag meg ilyenek?
2011. febr. 1. 14:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Dehogyis... káros anyag? Ugyanaz az összetevője, mint bármelyik másik tejitalnak, vitamintól kezdve mindenben. (Az első válaszolódtól már olvastam, hogy ő összevetette két másikkal is ezt a Bebivitát, és totál ugyanaz van benne).

Nekem csak ez a fajta van itthon, így összehasonlítani nem tudom neked, de ezek vannak benne (elmész egy boltba legfeljebb, viszed magaddal a listát, és összehasonlítod):

fölözött tej, laktóz, növényi olajok, maltodextrin, savópor (részben ásványi anyagoktól mentesített), kalciumkarbonát, kalciumhidrogénfoszfát, c-vitamin, természetes vaníliaaroma, magnéziumkarbonát, nátriumcitrát, L-triptofán, vas-difoszfát, niacin, cinkoxid, e-vitamin, pantoténsav, rézszulfát, a-vitamin, b1-vitamin, b6-viamin, b2-vitamin, káliumjodát, mangánszulfát, folsav, k-vitamin, nátriumszelenát, biotin, d-vitamin, b12-vitamin.

100ml babatejben az energiatartalom 67kcal, fehérje 1,5 g, szénhidrát 8,8g, ebből laktóz 6 g, poliszacharid 2,8g, zsír 2,9 g, stb.

2011. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a Bebivita német márka, és csak a müller forgalmazza MO-n. A Müllerben egyébként rengeteg olyan Hipp termék is van, amit máshol nem lehet kapni, érdemes bébiételek között is körülnézni.
2011. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a listát is a Mülleres tejitalról. :-)

Holnap elmegyek a Müllerbe és beszerzek belőle kóstolóba egyet. Az ára is tök jó, remélem ízleni fog a kislányomnak.

2011. febr. 1. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!