Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hetes babánál normális az,...

13 hetes babánál normális az, hogy nem tud cumisüvegből inni?

Figyelt kérdés
Ha elveszem a szájától sír, ha visszaadom a kezével állandóan kilöki a szájából. Viszont amikor igazán éhes volt, sikerült megetetnem a cumisüvegből. Nem egészen értem. Egyébként mindent a szájába akar venni, a játékok közül is csak az érdekli, amit a szájához vehet. Ha nem sikerül bekapnia, akkor sírni kezd. Mit nem csinálok jól?
2008. máj. 9. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég kevés az info, ahhoz, h segíteni tudjak. Szopizik a babád? Mit akarsz neki adni üvegből? Amúgy az én kislányom is 13 hetes, de még nem fog meg semmit, és főleg nem vesz a szájába semmit. Max a takarót. Lehet, h én nem csinálok vmit jól?
2008. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naná, hogy ellöki. Tudja, hogy átverés :-) nem cici.
2008. máj. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, szoptatom, viszont elkezdtem menstruálni is, és sajnos előtte néhány nappal elkezd apadni a tejem. A vérzés elmúltával megint visszajön a tej. A cumisüvegből teát próbálok meg adni, ugyanis nagyon zsíros a tejem, és így amikor nagyon szomjas nem túl jó neki. Szemmel láthatóan érdekli a tea, de valahogy a nyelvével nem tud ilyenkor mit kezdeni a szájában :-) Szóval nem átverni akarom :-)
2008. máj. 9. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a kezével ellöki a sza´jától,az akaratlan.Az én l´nyom is ezt csinálja.Fogd meg a kezét,és hidd el inni fog.Az e´n lányom is nindent a sza´jába vesz,éz így normális.Annyi Rebeka nem sír,ha valami nem sikerül.van neki csörgö és azt nagyon szereti.Rebeka is most 14hetes.
2008. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Próbáld meg pohárból, hihetetlen de az ilyen picik is tudnak inni belőle. Én ezt az első kisfiamnál láttam mikor bekerültünk 5 naposan vele a Heim Pálba, ott itatták a csecsemőket pohárból. Csak óvatosan, hogy ne döntsd meg, csak egy kicsit.

2008. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!