Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok biztonsági fürdetőt...

Használtok biztonsági fürdetőt? Van értelme vennem születendő babámnak? Nem túl kemény és kényelmetlen a kisbabának ha arra rakjuk?

Figyelt kérdés
[link]
2009. júl. 21. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi egyszerűen "babaformájú" szivacsot vettünk a helyi bababoltban. Igaz,ilyen műanyag biztonsági fürdetőt itt nem is láttunk.

A szivacs is megtette, igaz már a harmadiknál tartunk, mert hamar elszakad. Viszont nagyon jó volt, míg babci kisbaba volt. Most meg már kihúzza maga alól és játszik vele:-)))

A szivacs ára olyan 1000-2000 Ft között van, minőségtől függően. És az bizti nem kemény.

2009. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az van,ezt használom születése óta.Kezdetben tettem rá textilpelust,hogy ne csússzon,ma már nem teszek.Léna nagyon szereti.Igazából nekem is könnyebb,mert a gerincemet iszonyúan megviselte a terhesség,nagyon fájna,ha sokáig kéne hajolni és tartani közben.Azt szoktuk játszani,hogy teljesen előre toljuk a kádban,amikor benne van,és ő hátra löki magát a lábaival.Nagyon élvezi.:)
2009. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van,de csak az első napokban használtuk.Nem szeretem és a babám sem.De egy próbát megér.
2009. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megvettem, de sokáig nem használtam, merthogy tudok én egyedül fürdetni anélkül is..aztán rájöttem, hogy nincs senki akinek azt mondhatnám, add már ide légyszi, tedd már arrébb stb...hát kipróbáltam és nagyon bejött! a lányom is szerette, tudott közben rágcsálni fürdőjátékot, nekem meg mindkét kezem szabad volt. Én is pelenkát tettem alá eleinte, és csak akkor hagytam el ezt az ülőkét mikor már fel tudott ülni. Lehet kapni olcsón is (talán egy ezresért vettem), tehát ha nekteknem jó akkor sem dönt romba anyagilag.
2009. júl. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vettem, de az első hetekben anyukám ill. anyósom fürdette a kisfiamat, és ők nem szerették. Egyébként mindig sírt fürdésnél. Aztán amikor már én fürdettem én ebbe tettem (pelust tettem rá eleinte), és csodák csodájára elmúlt a sírás. Én úgy gondolom, hogy ebben biztonságban érezte magát. MI nagyon szerettük, és amíg nem tudott ülni, ezt használtuk.

2009. júl. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!