Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt akinek az első 5 hétben...

Volt akinek az első 5 hétben lyukasztották ki kislánya fülét? Hogy viselte?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen!
2012. aug. 13. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Még a kórházban lyukasztották kii,és jól viselte.
2012. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egészen jól. Semmi gond nem volt vele. Inkább én féltem mindig attól, hogy pl. fürdetés közben úgy érek hozzá, hogy fáj neki. De egyetlen egyszer sem jelezte, hogy ilyen problémája lenne. (Azaz sosem sírt miatta.)
2012. aug. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bogyo110 ***** válasza:
két naposan a kórházban, átaludta az egészet én meg majd elájultam !
2012. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálunk a kórházban már nincs meg ez a lehetőség, így kozmetikussal lyukasztatom ki! Már betöltötte a 4. hetet!


Köszönöm szépen!

2012. aug. 13. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első lánykám 6 hetes volt amikor otthon a védőnőnk,lyukasztotta ki a fülét,én jobban féltem,sőt én sírtam a gyerek helyett,mert sajnáltam.Ő csak egy picit nyöszörgött,de semmi más baja nem volt.A kicsinek meg még a kórházban csinálták,na ő bepótolta a nagyot,behallattszott a szobába,hogy mennyire sírt szegény,de aztán neki sem volt semmi baja sem.
2012. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!