Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozott-e a babátoknál napjába...

Okozott-e a babátoknál napjában többször hascsikarást a két első gyümölcs (alma és őszibarack)? Ha igen, hogyan folytattátok tovább a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
A most 6 hós babámmal 5 hós korban kezdtem a hozzátáplálást a gyümölcsökkel(anyatejes+tápszeres pótlást is kap), de kb. 2,5 hét után elkezdett naponta többször erölködni és nyögni, mintha kakilni készülne.Úgy tűnik, hogy csikar a hasa. A széklete egyébként rendben van. Hanyagoljam a gyümölcsöt és Sinlacot és/vagy tejpépet adjak tízóraira (amit már kiváltottunk), ebédre meg kezdjem el a főzelékek kóstoltatását?
2012. aug. 12. 11:40
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyümölcsöket semmiképpen se hanyagold, hiszen most van szezonja!!! A tejpépeket és tápszereket én messzire elkerültem, nem akartam mesterséges, "gyártott" ételt adni a szemem fényének. Meg is látszik, ugyanis semmire nem allergiás, kitűnő étvágya van, mindent megeszik most 27 hónapos!! Nekünk kiválóan bevált a Gripe Water nevezetű szőlőmagolaj. Már nem emlékszem pontosan, hogy mikor és mennyit adtam, rá van írva egyébként. Drogériában, patikában kapható.
2012. aug. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!