Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igény szerint szoptató anyukák...

Igény szerint szoptató anyukák, ti hogy váltottatok ki étkezést?

Figyelt kérdés
Nálunk az a probléma, hogy ugye nincs meg pontosan a tízórainak, az uzsonnának az időpontja, meg valamelyk nap többször szopizik, valamikor pedig kevesebbszer és az érdekelne, hogy ti ezt hogy oldottátok meg?

2012. aug. 13. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia én igény szerint szoptatok,s úgy csinálom hogy ha pl korán reggel megébred akkor szoptatom és visszaalszik,ha utána mondjuk fel8-8 fele ébred akkor megint szoptatok,és kb 10h körül adok neki gyümölcsöt ,utána szopi.Aztán 12:30-13h körül ebéd és szopi,utána csak szoptatok ahogy kéri
2012. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy ahogy az első.

A szopik továbbra is igény szerint, a többi étkezést próbáltam mindig valamennyire fixálni. Most egy éves( Istenem, rohan az idő!!) szopizik még igény szerinte, amikor épp eszébe jut, de eszik rendesen.

2012. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! És kb. hányszor szopiznak a babáitok? Mert nálunk néha van olyan is, hogy óránként szeretne és mindig csak egy keveset, valamikor pedig 4 órát is kibír.
2012. aug. 13. 23:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok,


nálunk is változó ,amiket leírtam az a fix,és közte azért van hogy még többször kéri,főleg délután

2012. aug. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok: még elég gyakran, napi 3x-4x is. De iszik mellette vizet is, napi 3-4 decit simán, ha nem többet.
2012. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!