Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Milumil Ha Start Optimától...

A Milumil Ha Start Optimától lehet kiütéses a kislányom?

Figyelt kérdés
Egy hónapos a kislányom és sajnos egy evést tápszerrel kell helyettesítenem,mert nincs elég tejem.Egyre több kiütés van rajta,elöször a fején,arcán,nyakán voltak kiütések most már az egész testén.Az orvos azt javasolta váltsunk mosószert és öblítőt,de én igazából nem gondolom hogy attól lenne.Sajnos én laktóz érzékeny vagyok,én arra tippelnék hogy lehet hogy a babámnak is ez lehet a baja.Pici babáknál hogyan végzik el ezt a vizsgálatot?Ti mit gondoltok erről?
2012. aug. 13. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan milyenek azok a kiütések?
2012. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Apró pici piros pöttyök!
2012. aug. 13. 18:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet a mosószer és az öblítő is! Ha kimostad a ruhákat, indítsd el minden nélkül csak öblítésen! Ha használsz babaolajat, attól is lehet! Ha egyik sem, akkor orvos, de mindenképpen vidd el, ha nem múlnak!
2012. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet tejallergia, hagyd el ezt a tápszert és írass fel tejmenteset, pl milumil peptit. Ha elmúlnak a pöttyök akkor attól van.
2012. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy nem tudják ilyen korban vizsgálni. Majd egy éves kor fölött terheléses teszt és azt hiszem két éves kor fölött vérből.
2012. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fiam az én tejemtől volt pöttyös (pattanásszerű piros pötyik) akkor ha én ittam tejet vagy ettem tejterméket.Először én is azt hittem a pótlástól van (ugyanezt a tápit itta).Megkérdeztem a dokit és ő mondta,hogy szerinte attól van amit én eszek,jegyezzem fel mit ettem és lett e pötty a babán.Így jöttünk rá nagynehezen,hogy mitől van.
2012. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha bebizonyosodik hogy tejallergia, akkor természetesen neked is mellőznöd kell mindent amiben akár tejpor van. Nem egy könnyű dolog, de a babáért mindent. Viszont akkor úgyis gasztroshoz küldenek, aki majd eligazít.
2012. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!