Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A milumil ha start optima...

A milumil ha start optima tápszert lehet-e recept nélkül kapni, és ha igen, mennyibe kerül? Vagy azt mindig a gyerekorvos írja fel?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet recept nélkül is kapni, de sokszoros áron van (csak egyszer-egyszer éri meg). Nem véletlenül adják receptre.
2011. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az árát meg tudom nézni vhol a neten? Nem szeretnék állandóan a gyerekorvoshoz szaladgálni receptért, és lehet, hogy nemsokára csak tápszeres lesz a bébim, mert kevés neki a tejem. :-( És 1 étkezés már így is tápszeres. Sajnos!
2011. aug. 12. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
szia. 3000ft körül van a bolti ára. Én szoktam árulni bontatlan dobozban 1800ért. Teszveszen vagy regelve? Postázok is folyamatosan több dobozzal is. Van HA1-esem és 2-esem is későbbre. Írj privit ha érdekel!
2011. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor sem kell folyton a gyerekorvoshoz rohangálni. Általában nem egyet írnak fel egy receptre és nem is egy receptet írnak, szóval egy látogatásból általában sok adag van felírva (pláne ha csak tápszeres a pici)
2011. aug. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rossmannban láttam azthiszem és valóban drága, olyan 2500 ft körüli összeg rémlik.

Mondjuk én amikor írattam, akkor is 2250-ért adták a gyógyszertárban.

Írass egyszerre több dobozzal ha kell, vagy kérdezd meg a gyerekorvost, nem írna-e fel sima Milumil Startot.

Ezért én receptre 965 ft-ot fizettem és ez 900 grammos.

Ha nincs tejérzékeny a családban, akkor nem indokolt a hipoallergén tápszer a babánál sem.

Ha felírja nektek, akkor azért csak 1 dobozzal válts ki és nézd meg, hogy beválik-e egyáltalán.

7 hós, makk egészséges tápszeres kislány anyuja :)

2011. aug. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem mikor csak tápszeres lett a babám, szó nélkül többet írt a doktornő. 4-6 dobozzal veszem egyszerre. Mi Beba-t használunk, 6 doboz 5000 Ft, ha kiírja, mikor recept nélkül veszem, akkor majdnem 2000 Ft egy doboz. Hát inkább írasd ki,mert ha csak tápszeres lesz a baba, heti egy doboz el fog menni, tehát nem jársz jól, ha recept nélkül veszed. A milumilt a Rossmanban kb 2500 Ft körül láttam.
2011. aug. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, utána fogok járni az árának.Receptre is 2300-ért veszem, szóval ha nincs nagy különbség, nem iratnám ki, mert a gyerekorvosunk ezt is szájhúzogatva írta ki. De akármit csinálok, nem elég a tejcsi. Szerencsére fejlődik rendesen, de valami miatt van amikor nem lakik jól. Néha már a teljes kétségbeesés határán állok. :-(

Na mindegy, még egyszer köszi a válaszokat!

2011. aug. 14. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!