Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hónapos babámnak...

Nikolett851127 kérdése:

4 és fél hónapos babámnak hetek óta híg a széklete, néha zöldes színű, nyálkás. Mitől?

Figyelt kérdés
Jeleztem a gyermekorvosnak is, azt mondta, hogy ha nincs más tünet, nem kell vele foglalkozni. De engem aggaszt. A keze állandóan a szájába van, folyik a nyála. A fogzástól ilyen idősen produkálhat ilyet? A kedve jó, eszik is. Van valakinek hasonló tapasztalata?
2012. aug. 14. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Más tünete nincs? Hány széklete van egy nap? Ha hetek óta ilyen azért már illett volna orvoshoz vinni. A zöldes, nyálkás széklet emésztőrendszeri fertőzésre utalhat.
2012. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
anyatejes vagy tapos?
2012. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a foga jön
2012. aug. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már voltunk azóta 2-szer dokinál, mindkét alkalommal jeleztem, de annyit mondtak, hogy ilyen előfordul. Ennyi.Kizárólag még anyatejet kap, egyszer-egyszer szoktam neki forralt babavizet adni.

Adható neki esetleg probiotikum vagy ilyesmi?

2012. aug. 16. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:

ha anyatejes, akkor nem gond, az en lanyomnak is olyan volt amig meg nem kezdtuk a hozzataplalast, na azota szegenyem szenved nem is keveset, olyan kemeny neki

az meg hogy zold lehet fogtol is, vagy egy picivel tobb higabb elotejet eszik, esetleg ha ket oranal hamarabb szopik akkor probald ujra ugyanabbol a cicibol kinalni, igy zsiros tejet fog inni

adhatsz neki probiotikumot, de szerintem egyenlore felesleges, hacsak te magad, vagy o nem szedett antibiotikumot

ha te rendesen taplalkozol, megfelelo mennyisegu tejtermeket, joghurtot eszel, persze ha nem kell dietat tartanod, neked nincs semmilyen gondod, akkor en nem adnak neki probiotikumot

2012. aug. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pető Vivien ***** válasza:
Ha túl eszi magát attól zöld a kaki. Az orvosom mondta, Tartsd be a 3óránkénti evés. ezt javasolták nekünk! pusz
2012. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!