Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kötitek le 2-3 hónapos...

Mivel kötitek le 2-3 hónapos babátokat? Már nézelődik, játszószőnyegen ütögeti szépen a lógó játékokat. Hason nem szeret lenni.

Figyelt kérdés

#játék #2-3 hónapos
2012. aug. 14. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Dalok, mondókák, pihiszék, játszószőnyeg (nálunk nem gond a hason lét sem), zenélőforgó. Szépen felváltva végig megyünk mindenen aztán elfárad és elalszik :)
2012. aug. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kiságya felé játékok vannak akasztva, azokat gyűri. Illetve hasra is szoktam tenni (ő sem birja, de muszáj), ameddig nem kezd el sirni. Ha nagyon nyűgös, sétálgatok vele és nézelődünk....arra viszont már most kezdem rászoktatni, hogy egyedül játszadozzon. Tapasztalatból tudom, hogy ha nincs önálló játékideje a gyereknek, rajtad fog csüngeni és nem fog tudni egyedül játszani (igy jártam a nagyfiammal, valakit mindig mozgósit, egyedül utál játszani).

Van egy nagyon hasznos könyv, nem tudom, le lehet-e tölteni: Deákné B. Katalin:Anya, tanits engem! ----klassz ötletek vannak benne, illetve tanácsok a szülőknek. Anno az Alexandrában vettem, most nem tudom, lehet-e kapni még (szerintem igen).

2012. aug. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a könyvajánlást! Utána fogok nézni, hogy hol tudom beszerezni! Nálunk is ez van, próbálom szoktatni, hogy azért egyedül is "játsszon", meg én is foglalkozzak vele. De ha hasra teszem, 3 mp múlva sír...
2012. aug. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!