Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája nincs el...

Akinek a babája nincs el magában, az egész nap a kiságynál és a játszószőnyegen van? (Persze mínusz alvásidő. )

Figyelt kérdés
Mármint az anyuka. Hogy bírjátok?
2012. aug. 13. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:

tablan olvasgatok sutyiban, enekelgetek, jatszunk, tornaztatom, jol gesztikulalva eszek, azt imadja, tancolok,tornazok, azt is szereti.. setalunk sokat, bábozok neki. hazimunka igy csak mertekkel, a teregetest imadja, lengetem a nedves ruhat felette, fozni nem fozok, ha wcre kimegyek, mar akkor is siras van :(

a tesoja amikor hazajon az ovibol helyreall a csaladi beke, teper hozza, meg apa is itthon van, akkor mar el lehet tavolodni tole kicsit.

2012. aug. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk addig van el míg eszik-alszik, aztán egész nap foglalkozni kell vele, ölbe kell hogy legyen nagyon akaratos hisztis baba és még csak 5,5 hós
2012. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez lemaradt:

ha nincs a párom meg a tesója nem tudnék csinálni semmit így is ki vagyok már

2012. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azért jól bírom, mert szerencsére reggel még elvan valamennyit a járókában is. Elég korán lefektetem (fél 8), így akkor is van időm ezt-azt csinálni. Amúgy én próbálok sokszor ha magában játszik eltávolodni, bár figyelni kell rá ha nem a járókában van... Ő végülis eljátszik magában, csak a járókában nem annyira szeret lenni. Így viszont figyelni kell rá nagyon, mert már mindenhova elmászik (5,5 hós). Viszont vannak napok amikor ha cigánykerekeket vetek neki meg ugrálok akkor sem jó neki semmi. Na én akkor akadok ki amikor foglalkozok vele intenzíven és ennek ellenére is sír...
2012. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában ott van a baba, ahol én, pihenőszékben, hordozóban, vagy a játszószőnyegen, esetleg a kanapén. Vagy ha így sincs el, kösd magadra valamilyen hordozóeszközben. Nem kell neked a baba mellett lenned, legyen ő melletted :)
2012. aug. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem kell neked a baba mellett lenned, legyen ő melletted :)"

TÖmör és velős:).

Ha elunta a nézelődést magamra kötöttem és csináltuk együtt a dolgomat:).

2012. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!