Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt alig lehet...

Szoptatás alatt alig lehet zöldséget gyümölcsöt enni, vajon így is megkap a baba minden vitamint?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár nem lehet enni:citrusfélék (citrom, narancs), eper, málna, cseresznye, meggy, barack, körte, paradicsom, káposzta, karfiol, karalábé, stb...
2009. júl. 22. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én mindent ettem/eszek, mértékkel. Semmi baja nem volt sose, hasfájós sem volt. 8 hós.
2009. júl. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet citrusféléket, meg ezeket a gyümölcsöket enni??? Nem értem. Én csak a k betűseket meg a kávét kerültem
2009. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a bab kivételével mindent ettem.Hasfájós volt 3hónapig,de akkor is szenvedett szegénykém amikor nem ettem a tiltó listán található ételeket. Most 5 hónapos,eszem egész nap a gyümölcsöket, ebédre bármit amit megkívánok, nincs semmi baja. Egyél nyugodtan,esetlek a puffasztóakat hagyd el,káposzta,karfiol,körte... A narancs,eper,málna,cseresznye,meggy nyugodtan ehető.
2009. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mondjuk én is eszem néha ezeket, de meg is szívtam múltkor a körtével, mert 2 óráig ordított, fájt a hasa. Mondjuk a citrusféléket konkrétan nem tudom, a védőnőm mondta. A többi pedig puffasztó. Kihagytam a bab, borsót. Szóval már nem is merek semmit enni, mert az enyém hasfájós.
2009. júl. 22. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Én eszek mindent, a babámnak semmi baja. A kávéról kellett lemondanom, csak reggel egyet lehet, mert attól nem alszik, illetve a szilva meghajtja, de mikor szorulása volt, ez kifejezetten jól jött. :) Egyébként meg, ha a babád annyira hasfájós szedd a terhesvitamint és így biztos megkap mindent. Én szedem a mai napig, pedig már 11 hós lesz, de még szopik.
2009. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Citrus félét a savassága miatt nem lehet enni. Az eper és társait ( kívül magvasok) azért mert puffaszt. de almát és banánt se egyél mert az szorulást okoz.

Én mindent eszek ami a "tiltó listán" szerepel! Bár hasfájós volt de kinőtte a fiam. Ha nem eszel rendesen nem fog fejlődni és neked is elfogynak a tartalékaid. Egyél amit kívánsz! A fiam most 3,5 hónapos és 7,5 kiló.(3480g-mal született.) Jó étvágyat!

2009. júl. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!