Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogyan adja a tejpépet?

Ki hogyan adja a tejpépet?

Figyelt kérdés
! hónapos a kislányom és kipróbálnám estére a tejpépet,lehet cumisüvegbőladni mert ha kanállal adom nem fog bealudni vacsi közben,mennyit szabad adni elsőre?tapasztalatok?Fáj a hasuk tőle?
2009. júl. 22. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Húú, 1 hónapos kislánynak tejpép? Muszáj? Nem korai az még? Mi csak a 4. hónaptól adtunk neki. Kicsi a súlya, azért akarod?
2009. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

!=4

Én kanállal adom neki, de csak 6 hónaptól vezettem be nála. Én inkább Sinlacot adtam neki, az is nagyon egészséges. A tejpépet uzsonnára adom, vagy magában, vagy friss gyümölccsel keverve.

2009. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, én 30 grammal kezdtem, annyit fogadott el. Az én kislányom nem volt hasfájós, így ez sem okozott neki problémát.
2009. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
bocsi 4 hónapos:-)
2009. júl. 22. 11:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, :) , ja úgy már más. Adhatsz neki nyugodtan, nem okoz hasfájást. Én kezdetektől kanállal adtam neki, és akkor adtam, mikor nem volt épp álmos, különben belealudt a kanálba. :)
2009. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4 hónaposan adtam neki először délután, először 40 mili víz, 1 evőkanál pép, ez ment 3-4 napig, mert nem nagyon ment a kanalazás, kitolta a nyelvével meg ordított hintában evett, aztán az ölembe vettem, na ott már kellett neki mert ült, s szépen megette, majd utánna már 80 mili víz 2 evőkanál pép, s rá két hétre már egy egész adagot megevett.

Hippet eszik, vagy dm-est, vagy mildibé. Mindig kettőt bontok meg s felváltva adom hogy más ízt is érezzen. Nagyon finomak!


Kanállal esszük, de úgy hogy fürdés előtt adom 1 órával most már,mert szomjasak utánna, kis teát adok neki a pép után 10 percel.

Fürdés után, 100 mili tápszer vagy cici majd ringava vagy cicin elalszik reggelig.

De miután kapja a tejpépet rá 3 napra már elkezdtem neki adni délelőtt kis barackot almát s most már az a tízórai.

Most kezdjük a főzelékeket.

5 hós.

2009. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!