Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Van itt olyan aki...

Anyukák! Van itt olyan aki cumisüvegből adja a főzeléket, tejpépet? Csak azért kérdezem mert van a főzelékes cumi, gondolom azért hogy főzeléket egyenek vele.

Figyelt kérdés
Mindenki azt hangoztatja hogy kanál,kanál.De ha ügyetlen a kanállal de mégis muszáj ennie mert sovány és a tápszer már nem kielégítő akkor mi van?
2010. szept. 25. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is etesd kanállal. Majd megtanulja. Nehogy úgy járj mint a barátnőm kislánya aki 20 hónapos és még mindig csak a cumisüvegből hajlandó enni a főzeléket jól felvizezve. Foga van, de nem tudom mire használja. Mellesleg 8.5kg 20 hónaposan.
2010. szept. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poci-maci ***** válasza:

nekem a bébiételt ette szépen kanállal a tejpépet is

De kaptunk ilyen Nestle Sinlac port amit vízzel kellett megcsinálni és azt az egyet nem volt hajlandó megenni kanállal!

HÁla csak átmeneti dologról volt szó a későbbiekben már inkább a bébiételhez vagy főzelékhez adagoltam mindig 1 kanállal és így megette szó nélkül!


Amit az első válaszoló írt az nagyon dúrva!

Mind a 2 részről mivel van foga és cumisüvegből eszik/iszik másrészt 20 hósan 8,5 kg

Bár az én kisfiam sem 1 vaskos bébi de viszont hosszú/magas ő most 16 hónaposan 8,5kg és 86cm

2010. szept. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én cumisüvegből adom nekik,11 hósak.Tudom h ez nagy bűn a részemről,mentségemre legyen mondva h két babát etetek és nem tudok fél liternyi kaját a két gyerekbe belekanalazni,ugyanis ők ennyit esznek ebédre(Sinlacos kaja,250-250 ml).Egyébként kanállal is szoktam őket etetni,nagyon szépen esznek vele,joghurtot,pudingot,ilyesmiket.Én nem értem miért kell pl. már egy 4 hónapos babának kanállal ennie,és folyton azt gondolom h ezt olyan ember találja ki,aki még soha nem etetett egy ekkora gyereket kanállal.Azt gondolom h ettől még ehetnek szépen,kanállal,villával,késsel nagyobb korukban,nincsenek semmiről sem lekésve.
2010. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam még cumisüvegből evő felnőttet... Ha átmenetileg cumisüvegből kapja, nincs gond, lényeg, hogy rövidesen térjen át a kanálra. És ha üvegből megkedveli az ízeket, kanálból is jobban fogadja. Legalábbis nálunk ez volt.
2010. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!