Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vinnétek orvoshoz a babát...

Ti vinnétek orvoshoz a babát ebben az esetben? Tegnap vettem észre, hogy köhög, de olyan furcsán, mintha zavarná valami a torkát. Tüsszög ugyan, de születése óta tüsszög, nem lázas, nem folyik az orra, csak nagyon aggódom a köhögés miatt.

Figyelt kérdés
Jól aludt éjszaka. Öt hónapos, erős kisfiú. Félek orvoshoz vinni, nehogy ott valami komolyat szedjen össze.

2012. aug. 16. 07:55
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nem csak egy-kettőt köhögött, többet is, de láthatóan nem zavarja, engem viszont igen.
2012. aug. 16. 07:56
 2/19 anonim ***** válasza:
Vidd akkor a tanácsadásra.Vagy rögtön rendelés kezdetére.Meg nem muszáj ott várakozni ahol a többi beteg gyerek lesz.Lehet hogy nem is lenne ott más gyermek.
2012. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mi voltunk dokinál, nálunk mindig sokan vannak, most egy lélek sem volt. A komoly betegségek télen vannak:)


Ha aggódsz, vidd el. A fiam is köhög, neki semmi baja, fogzik.

Nálatok nem tudom megmondani mi lehet...nem vagyok orvos, főleg nem távgyógyító.

2012. aug. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ő is fogzik, most bújuk ki neki. Áttörte már az ínyét. Nem is gondoltam, hogy attól is lehet. Elviszem, akkor leszek nyugodt. Legfeljebb azt mondja a doki, hogy semmi baja. Köszi a válaszokat.
2012. aug. 16. 08:01
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia, pont ugyanebben a cipőben járunk:)az én kisfiam 4 hónapos és pár napja köhécsel, nem lázas, nem folyik az orra..(ő is születése óta tüsszög)

Azon dilemmázom én is hogy elvigyem-e a dokihoz. Délután rendel, lehet ha nem lesznek sokan elviszem.

Bár olvastam, hogy lehet a nyála csorog félre, ahogy játszik, meg gügyög és a fogzás miatt a nyáltermelés fokozottabb. De megnyugtatóbb ha ezt egy orvos mondja. Azért megírod hogy mi volt?

2012. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, megírom.
2012. aug. 16. 08:15
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy a fogzás miatt köhöghet, mert termelődik váladék, ami irritálja. (egyik előző)
2012. aug. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Védőnőt értem el. Ő azt mondta, hogy emiatt talán nem kellene vinnem betegrendelésre a gyereket. Szerinte visszacsorog a nyál.
2012. aug. 16. 09:16
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekünk kb 5 hónapos volt a lányunk amikor köhögött. Olyan volt amit leírtál, szóval mintha irritálná valami a torkát. Mi elvittük orvoshoz pár nap után mivel nem múlt el és kiderült hogy mandulagyulladása és légcsőhurutja van (valószínűleg légkonditól) Szóval jó hogy elvittük mert ha nem kezdjük el a gyógyszert akkor lehet sokkal rosszabbra fordul. Így pár nap alatt meggyógyult. De amúgy ő sem volt nyűgös se lázas semmi ilyesmi... A picik jól bírják a betegségeket állítólag. Amúgy neki is sokszor visszacsorog a nyál és köhög tőle, de az más. Mi úgy oldottuk meg hogy a rendelés legelejére vittük és kimentünk addig amíg el nem kezdődött a rendelés. Így nem szedett össze semmi más bajt.
2012. aug. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy erről van szó, mert nincs légkondink, olyan helyre meg nem is viszem, ahol van. Holnap vissza kell mennünk a kórházba kontrollra egy egészen más ügy miatt, ott azért a biztonság kedvéért megkérem a doktornőt, hogy nézze meg a torkát. Akit érdekel, holnap megírom mit mondott a kórházas doktor.
2012. aug. 16. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!