Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS? Lassan két hete tart egy...

SOS? Lassan két hete tart egy hűlésem: folyik az orrom, fáj a fejem, néha meg köhögés. Tovább lent

Figyelt kérdés
Ebből elviselhetetlen az, hogy az orrom mindig be van dugódva, nehéz az alvás, és félek nehogy arc vagy homlok üreg gyulladást kapjak. Ötleteke, tanácsokat várok, gyógyszert nem szeretnék bevenni 16 hetes vagyok. Csak bevált ötleteke várok.
2011. febr. 1. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan orrcsepp, amit használhatsz. Anélkül nem lesz jó.
2011. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző terhességemnél iszonyú köhögőrohamaim voltak. Gargalizáltam, homeós köptetőt vettem, semmi nem használt. Azt hittem, kiugrik a kisfiam a pocakomból. Nagyjából én is 16 hetes lehettem. Végül elmentem a háziorvoshoz, megmondtam, terhes vagyok, adjon vlamit, mert ez nem állapot. Felírt olyan antibiotikumot, amit terhesek is szedhetnek. Nőgyógyászom szerint a lehető legjobban tettem, nem szabad sokáig húzni. Most, hogy ismét terhes vagyok, előre megkérdeztem, mit tegyek, ha megint göthös lennék: "Irány a háziorvos!" 2-3 nap alatt rendbe jöttem, született egy csodás kisfiam, akinek semmi baja, pedig 2 antibiotikum kúrán is átestem a terhességem alatt. Az első ráadásul akkor volt, amikor még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, Augmetint szedtem.
2011. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! én felső légúti vírusra ezt szedtem:


oscillococcinum!


Nagyon jó homeopátiás szer! Doki ajánlotta! Probáld ki! Reggel este kell bevenni! és nem gyógyszer!

2011. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!