Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenre festenétek fiú-lány...

Milyenre festenétek fiú-lány ikerpár szobáját?

Figyelt kérdés
Esetleg szívesen fogadok ötleteket képpel is.
2012. aug. 16. 09:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem a zöld és fehér kombináció tetszik, de a bézs is szép és megnyugtató,
2012. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csinálnám meg, hogy az egyik falat, lehetőleg azt, ahol semmilyen nyílás nincs- tapétáznám valami nagyon aranyos mondjuk macis, vagy állatkás tapétával, és amilyen színvilágú a tapéta, abból egy-két pasztel színnel festeném ki a többi falat. MOnjduk valami dzsungel feelinges állatkás tapétához egyik oldalról egy zöldes árnyalatú, másik két oldalról pedig bézses-kapuccsínós áranyalatú festéket - (vagy egyszínű tapétát) választanék. (vannak is ilyen tapétacsaládok- aminek van több mintája, csíkja egy-egy témakörben).


VAgy az alját világoskékre festeném, valami aranyos kékes árnyalatú csíkkal díszíteném egy méter magasságban kb, felül pedig lehetne valami halvány bézses, és lehetne aranyos pl pillangós-autós matricákkal díszíteni.



nálunk a gyerekszoba olyan, hogy egy falon sima függőleges csíkos taépta van, a csíkok nem egyforma vastagok, és kb 5-6 szín váltja egymást (lila-barna-zöldes árnyalatok) az egyik falon a halványlila folytatódik, a másik két falon pedig barnás. Szerintem nagyon jól néz ki. :))


Plafon mindenképpen fehér. Én szeretek a plafonon egy-egy foszforeszkáló díszt, vagy nálunk minden gyereknek van egy-egy őrangyalkája, ami nagyon szép kis textil angyalka, és azok lógnak le és vigyáznak rájuk. :))


Plusz valami színben, mintában illő csillárral is még fel lehet dobni a szobát.

:))

2012. aug. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Itt van néhány jó ötlet szerintem: [link]


Egyébként én is zöld és sárga (vagy barna) kombinációját választanám.:)

2012. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Valami világos színt választanék, krém, sárga

Nekünk okkersárga szobánk volt, felül fehér, mikor kicsik voltunk, mindig azt éreztem hogy egy francia krémesben vagyok :D Igaz mi lányok vagyunk, aztán felesbe lefestettük mikor nagyobbak lettünk lila-rózsaszínre (eredetileg piros akart lenni, de nem jött össze :D )

2012. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van,de nem vettük 100%-a és ezért napsárga a szoba.Az egyik falon van egy micimackós portré,a többi falon képkeretben vannak mesefigurák,fluoreszkálós csillagos tapétacsík is van felrakva.
2012. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok találtam képet:


[link]

2012. aug. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ez a link remélem már jó:


[link]

2012. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mi akkor festettünk, amikor még nem tudtuk milyen nemű ikreink lesznek. Így nem erős napsárga lett, kutyusos-bohócos erősebb sárga alapszínű bordűrrel. Nagyon szép lett, tényleg. Aztán fiaim születtek, de ha tudtam volna, akkor sem festettem volna mondjuk kék falakat.
2012. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Zöldre.

Amúgy neten érdemes utánanézni hogy melyik szín milyen hatással van .

2012. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

erős színre semmiképp, mert az izgató hatású. inkább valami nyugtató, mégis meleg tónusúra. pl. halványsárga, halvány narancs, eselteg szürkés lila.


a mi babaszobánk fehér, és a nagy falon mesefigurák vannak, nagyon szeretik nézegetni:

[link]

2012. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!