Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenre festenétek fiú-lány...

Milyenre festenétek fiú-lány ikerpár szobáját?

Figyelt kérdés
Esetleg szívesen fogadok ötleteket képpel is.
2012. aug. 16. 09:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én is halvány zöldre, vagy barnás-bézsesre festeném. Nekem két fiam van, az egyikük szobája halvány zöld, fehér plafonnal, a másik szoba pedig alul barnás 90 cm-en van egy bordűr és felette bézs. Ezek unisex színek, és szerintem szépek is, csak a megfelelő árnyalatot kell eltalálni.
2012. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötleteket és a képeket. Kedves 20-as válaszoló: hogyan festettétek a figurákat a falra? Projektor segítségével, milyen festékkel? Én is gondoltam már ilyesmire, csak még nem mertem belevágni.
2012. aug. 16. 14:28
 23/25 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálnám meg, mint az egyik válaszoló írta. 2 falat lányosabb, 2 falat fiúsabb pasztell színre, csíkos, virágos tapétával kombinálva. És úgy is rendezném be, hogy a kislány kiságya, dolgai a lány részbe, a fiúé a fiú részbe legyenek.
2012. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

a 20as vagyok.

szabadkézzel festettem, papírra készített vázlat alapján.

ceruzával előrajzoltam, diszperzit színezőpasztájával (ezt töményen használva) festettem ki. könnyű vele dolgozni, kb.olyan mint a tempera, keverhető is. elég főszíneket venni+fehéret, kevés feketét.


Walt Disney figurákat nagyon könnyű megfesteni, mert oot a körvonal a fontos, azt csak kifested kitöltő színnel.

2012. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyszer a Travell&Living-en láttam, hogy egy ezermester miképp festette ki egy fiú-lány ikerpár szobáját. A fal alsó részét zöldre, a felső részét sárgára festette, középen pedig a kettő "egybeolvadt" és parafadugó segítségével középtől felfele zöld karikákat festett, középtől lefele pedig sárgákat összevissza. Nagyon aranyos volt, és a színek sem voltak olyan rikítóak, hanem olyan jó kis kellemesek. :)

Remélem érthető voltam! :)

2012. aug. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!