Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szedálással kapcsolatos...

Szedálással kapcsolatos tapasztalatok? Van mellékhatása?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Huh, valamit pontosíts, vagy magyarázz... Biztos ebbe a témába akartad írni?

Szedálással? Azt orvosok végzik mindenféle műszerek felügyelete mellett... VAN mellékhatása...., igen.

2012. aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ezzel kapcsolatban akartam kérdezni, EKG-t akarnak csinálni a fiamnak, éber állapotban nem engedte, ezért nyugtatózzák be. Mik a mellékhatások, kúp formájában adják? Annyit mondott a dr-nő, hogy végbélen keresztül.
2012. aug. 16. 13:38
 3/8 anonim ***** válasza:

Jól van, jól van, csak kérdeztem. Másoknak biztos sokkal egyértelműbb, amit két félmondattal írni akartál...

Hát azt nem is értem, egy EKG-hoz mért kell szedálni (ne ess nekem, a szavakat értem, amit írtál, de egy nomrál aszisztens, meg egy ügyes anyuka egy 20 másodperces vizsgálatot máshol összehoz) De pon emiatt nem lesz nagy cucc a szedálás sem, amit inkább nevezzünk pici bódításnak... Egy kúp, pár perc szundi (vagy még az sem), aztán folytatódik a nap. Utána pár óráig nem ehet, de amint tiszta teljesen, mindent csinálhat. Amúgy mekkora a Babád? Nyugi, e tényleg nem egy nagy ördöngősség.., de ha megkérdezed a magánvéleményemet, én nem hagynám ezt a macerát egy EKG miatt...

2012. aug. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem kúpot kap, akkor vannak "rectalis adagolók", s azzal bármilyen altatót be tudnak adni. De nem okoskodom többet... Én elvinném máshova, ahol kivárják, hogy az elektródák feltétele után megnyugodhasson....
2012. aug. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Iszonyat nagy hisztit vág le, az a gond, hogy a rtg óta retteg az orvosoktól, hogy le kell fogni. Az EKG meg egy 20 perces mutatvány, ahol nyugton kell lenni, másképp sajnos nem megy, próbáltuk....nem egyszer. Hiába volt ügyes kedves az asszisztens, nem ment.
2012. aug. 16. 14:00
 6/8 A kérdező kommentje:

Én sem akartam amúgy engedni a szedálást, de ha nincs más megoldás...

ja 17 hós.

2012. aug. 16. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Hát ha muszáj, persze muszáj. Ha mégis a 2-es verzió lesz, pl. rectálisan kap Diazepamot-ez a leggyakoribb, az azért is jó, mert nem fog emlékezni semmire, még ha nem is alszik el teljesen. Úgyhogy neki biztos nem lesz rossz, legalább akkor Te nyugodj meg, ha már mindenképp szeda kell... Ez nem csinál pl. légzésleállást, ilyesmi, tehát pár óra, s tényleg minden a régi... Sok sikert!!!
2012. aug. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi!
2012. aug. 16. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!