Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 eves kislanyom, nem nagy...

2,5 eves kislanyom, nem nagy etvagyu, kisgyerekek szamara hatasos a beres csepp? Nincs negativ mellekhatasa? Tapasztalatok? Orvosi jovahagyas kell e hozza?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a narancsos Multi-Kid-től lett sokkal jobb étvágya, két éves kora óta adom neki, napi egy evőkanállal, az őszi és téli időszakban. é(1.500 Ft körül van egy üveggel, és 6 hétig lehet felhasználni, bontástól számítva). Béresről nem tudok nyilatkozni sajna.
2010. dec. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
12 kg a kislanyom, kevesnek hangzik. az is. korabeliek, legalabb 15-16 kg-k. de vannak napok, amikor tomi magat, vannak amikor alig eszik meg valamit. es annyit mozog, fut, tancol, csak akkor nyugodtka ha alszik. de szeretnem valamivel megnovelni az etvagyat, hogy ne csak akkor egyen ha mar kilyukad a gyomra, hanem hogy szeressen enni, elvezze a finomsagokat. nem akarom elhizatni, csak egy picivel tobb husi legyen rajta
2010. dec. 12. 00:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj ne viccelj már, dehogy kis súlyú :) A barátnőm 3,5 éves kislánya most 12,5 kg :) Az én 2,5 évesem pedig 13 kg, és nem sovány ám. (92 cm amúgy hozzá).


Itt egy táblázat, ebből is láthatod, hogy a 2,5 éves kislányok átlag 13-14 kg-osak, és plusz mínusz 3 kg is normális. Tehát még 10 kg-osan is "elmenne" :)


[link]

2010. dec. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amúgy amiket leírtál, az teljesen ok, hogy szeressen enni, stb. :) Hátha jönnek még majd ötletek, tanácsok a vitaminnal kapcsolatban a Multi Kid-en kívül :)


Együtt eszik a család? Mert nálunk az is bevált, hogy mindenki egyszerre ül asztalhoz.

2010. dec. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen együtt érzek veled. Ugyanígy vagyok én is a fiammal. Nekünk először a Marslakócskák szirupot ajánlották de az nem jött be. Most azt mondta a doktornéni hogy Multi tabs immuno kid-et vegyek mert az a jó amibe sok a B vitamin mert az csinál étvágyat. Viszont ez nem ízlik a gyereknek ( megkóstoltam tényleg rossz). Hogy ne menjen kárba 3000 ft szétnyomom és beleteszem az innivalójába. Közbe itt a gyakori kérdéseken egy Anyuka ajánlotta a Normaflora-t. Már 2 napja adom. Azt mondta a doktornéni hogy ha ez sem jön be akkor jöhet a Béres csepp. Én most itt tartok. Ha gondolod privátban beszélhetjük a további tapasztalatokat.
2010. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg semmivel nem tömöm a gyerekem, annyit eszik, amennyire szüksége van, 12 kg, 26 hónapos 94 cm es kisfiú, aki egyáltalán nem beteges, és nem vézna. Én nem idegbajoskodok ezen a kajatémán tovább, azóta érdekesmód jobban is eszik:)
2010. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem idegbajoskodik! Mindenki el tudja dönteni hogy van-e oka az aggódásra. Az én kisfiam 2 éves kora óta fél kg-ot fogyott most 3 éves. Szerintem valami nem stimmel nála.
2010. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
en sem idegbajoskodok:o) csak szerintem az biztosan nem art ha picivel tobbet tudna enni, nem felhizatni akarom, dehogy, csak annyit szeretnek, hogy szeressen enni, joizuen, es ne azert mert muszaj, mert ehes, hanem lassam hogy de jol eszik ez a gyerek. nem tomni akarom, csak piciket husisabb legyen. o sem veznacska. fitt mozgekony. csak tippeket vartam, praktikakat, hatha valamitol jobban enne. Itt Szlovakiaban kaphato un. Nutridrink (nutricia gyartotol), ami kb. 250ml ital. nagyon rossz izu, allitolag etvagyat csinal. kb.felet meg szokta inni, de nem vettem eszre valtozast...
2010. dec. 12. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!