Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ötlet Egyiptomban hosszú...

Jó ötlet Egyiptomban hosszú ujjú bodyban pancsizni? ( nagyon nagy az UV sugárzás, krém ide vagy oda. Talán van olyan meleg, hogy a body megszáradjon időben és ne fázzon meg 13 hós babám)

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát jobb lenne akkor uv szuros ruciban furdetni. Mivel a sima body nem fogja meg
2012. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én nem adnék rá semmit, bekenném és kész. Mi így voltunk a tengernél 11 hónaposommal.
2012. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem hófehérke :) így én még a balatonnál is fehér pólót adtam rájuk pedig be is voltak kenve. Így viszont nem égtek le. Nem éreztem túlzásnak, nem mi voltunk így egyedül.
2012. aug. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Mi a nyári hónapokban soha nem megyünk Egyiptomba nyaralni, mert olyankor ott elviselhetetlen a hőség (még a helyiek sem dugják ki az orrukat napnyugta előtt)...


Egyik évben húsvétkor mentünk a Vörös-tenger mellé a gyerekekkel, de már akkor is iszonyúan sütött a nap, még a napernyő alatt is szénné égtünk...


Vigyetek magatokkal jó sok 30-as, 50-es, vagy fényblokkolós naptejet (legyen vízálló), mert ott nem nagyon kapni vagy pedig nagyon drága...


Nyugodtan ráadhatsz a gyerekre hosszú ujjas pólót és a fejecskéjére nagykarimás sapkát, ami a nyakát és fülét is takarja...


Igazából azt tanácsolnám, hogy ne vigyétek nyáron Egyiptomba a babát, jobban érezné magát a Balaton mellett vagy a kerti kismedencéban fák árnya alatt...

2012. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A fehér vászon poló semmit sem ér az UV ellen.
2012. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A sima vászon ruhák ált 10/15 faktorú krémnek megfelelő védelmet nyújtanak. Több mint a semmi, de nem garancia. Krém mindenképpen kell alá, lehetőleg 50-es. Egyébként lehet kapni hosszú ujjú/lábú fürdető ruhákat lányoknak is fiúknak is, mi ilyet használtunk, nagyon jól bevált.
2012. aug. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vegyél UV-s rucit, de ha a bodynál maradsz, ha kijöttök a vízből vedd le róla, ne rajta száradjon meg.
2012. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon meggondolatlan vagy,h. a picit Egyiptomba viszed.A klíma nem neki való!!!S ezt tapasztalatból mondom.Sok felnőttet is ledönt a fosóvírusuk..Nem neki való hely!!!!A gyerekorvos is azt mondta,ne vigyem..addig a nagyinál volt.S jól tettem..olyan betegek voltunk,h. infúzión voltunk.

Ha már tenger,valahová Európába a kicsivel.Daylong krémet használj,nem engedi át a napsugarakat.Tuti jó.

2012. aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...azon a kérdésen, hogy menjünk,ne menjünk túl vagyunk, annál is inkább,hogy már a teljes összeg be van fizetve... Szörf rucink van, csak rövid ujjú,és rövid nacis, gondoltam jobb a hosszú...nyilván bekenném így is úgy is...annyit szűrtem le,szóval jó a szörfruci (UV szűrős) és az 50 faktoros krém ezerrel :-) Egyébként nem nyáron megyünk, hanem szept.5-én :-) (jó-jó tudom, még akkor is nagyon meleg lesz) :-)Fosás betegségről az a véleményem (és biztos nem leszek most túl népszerű), hogy amíg azt a bébi kaját eszi , mint otthon, és fürdetni is flakonos vízben fogjuk, addig csak nem lehet baja, egyébként meg ha elhagyjuk kis hazánkat (sőt akár itthon is néhány strand higiénéjét tekintve) bárhol, bármilyen bélfertőzést kaphat a pici,nagyon fogunk vigyázni...én inkább apát féltem ez ügyben, az ő gyomra tényleg gyenge :-) Ettől függetlenül még egyszer köszönöm a válaszokat!Majd írok, hogy mi volt leégés és fosi ügyben :-)
2012. aug. 17. 10:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Érezzétek jól magatokat! És vigyázzatok tényleg a vírusokkal. Én Montenegróban szedtem össze valamit, pedig mi főztünk és palackos vizet használtunk.
2012. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!