Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzással hosszú ideje szenved...

Fogzással hosszú ideje szenvedő 7,5 hónapos babádnak adnál éjszakára egy adag Algoflex Baby szirupot, fájdalom csillapításra?

Figyelt kérdés
VIburcol kúp, kenegetés nem használ.
2012. aug. 12. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Én ugyan Nurofent használok, de ha látom, hogy valami nincs rendben a lányommal, egyszerre adok neki!


Egyébként a Nurofenre rá is van írva, hogy fogzásra is jó!

2012. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj persze! Te is beveszel fájdalom csillapítót ha fáj valamid hát a babának is adj nyugodtan. Esetleg próbáld meg ha hiszel a homeopátiában a Camomilla Vulgaris 30Ch-t este egy golyót pici vízben eláztatva beadni nállunk bevált!
2012. aug. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
KÖszönöm! Igen, csak olyan sokat olvasom itt, hogy minek gyógyszerezni a gyereket, ártunk neki stb... ezért elbizonytalanodtam.
2012. aug. 12. 14:28
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Adj nyugodtan!

Mi a fiam szemfogával szenvedtünk napokig, amikor már 4 órája sírt éjjel keservesen, 2 vibrocul, dentinox, ínymasszírozás semmit nem használt nála, akkor mondtam, h jöhet a kúp! (én kúpozom inkább, de teljesen mindegy). Fél óra múlva szipogva elaludt. Neki is jó volt, legalább tudott pihenni. (meg mi is....)Néha a muszáj nagy úr!!

2012. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Adok,adtam és adni is fogok. Tegnapelőtt is kapott egy adagot,mert hajnal 1-kor még mindig nem aludt,csak vergődött a fájdalomtól.Sőt nappalra is adtammár.

14 hónapos fiú

2012. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: NUROFENT
2012. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok! Ez hülyeség! Ha fájdalmai vannak a kicsidnek, tényleg adj neki!

Remélem jobban van!

2012. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a továbbiakat is! Estére adtam egy adag Algoflex Babyt, nem tudom használ-e, majd éjjel kiderül. Nekünk másfél hónapja vannak fájadalmai a foga miatt, két hete kijött kettő felül, aztán nyugi volt 5 napig, és tegnap éjjel megint kezdődött. Hát most megpróbáltam a gyógyszert, remélem legalább segít, de mindenestre a lelkem megnyugodott, hogy írtatok. Köszi!
2012. aug. 12. 21:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ha nagyon gázos volt a fogzás akkor én germicid kúpot adtam neki éjszakára. Az algoflex nálunk nem használt. :-/
2012. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak 2 héten belül jött ki a 2 alsó foga és rettentően szenvedett miatta:-(

Rossz volt nézni,a szívem szakadt meg érte...

1x-1x adtam neki Nurofent éjszakára és így sokkal jobb volt neki,aludni is tudott valamennyit.

Nálunk ez vált be.

Biztosan árt ha valaki minden nap adja a babájának,de 1x-1x biztosan nem teszünk vele rosszat.

Mi felnőtt emberek sem bírjuk végtelenségig a fájdalmat,hogy várhatnánk el egy csepp babától,hogy tűrje addig amíg ki nem jön végre a fogacskája:-)

2012. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!