Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttnek milyen cumisüvege...

Újszülöttnek milyen cumisüveget vegyek?

Figyelt kérdés

A kórházba már kell vinnünk 2 db-ot, és tanácstalan vagyok, milyet vegyek.

Tommee Tippee, MAM, vagy Nuby? Avent-ről azt hallottam, nem olyan jó, mint ezek.


2012. aug. 17. 15:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mindenképpen Tommee-t vegyél csak jót hallotam róla mi is ezt használjuk++++
2012. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lányomnak is Tommee volt, szuperül bevált.

Az Avent tényleg gáz volt, állandóan folyt, béna volt.

Unokaöcsémnek Mamot vettek, az meg neki vált be.

2012. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kb erre a kérdésre csak az tud válaszolni, aki az összeset próbálta már újszülöttnél. Ha nincs viszonyítási alap, mégis mi alapján mondja bárki, hogy az a legjobb, amit ő használ? :o)

Szóval én a fiamnál is, és most is avent-et használunk, 1-es cumival. Teljesen jó. Nekünk nem folyik, mint sokan mondják... De én mást nem is használtam, nekünk bevált. Főleg, hogy a mellszívóm is avent, és egyből az üvegbe fejem...

2012. aug. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee volt/van a kislányunknak, bevált. Viszont ha ilyet vesztek, lehet, hogy más cumisüvegből nem fog inni. Mi vettünk Nuk üveget, nem ivott belőle a lányom.
2012. aug. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi aventet használunk, nekünk bevált! (mást nem is próbáltunk)
2012. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az avent akkor folyik, ha nem teszik bele a gyűrűt. (Mi is beleestünk ebbe a hibába, míg rájöttünk, hogy mi a baj.) Amúgy nekünk sem folyik. Mondjuk az én babám utálja a cumisüveget és csak nagy nehezen akar belőle inni, de szerintem ez már nem márka függő. :)
2012. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Off: miért kell cumisüveget vinni a kórházba?
2012. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, gondolom tápszer miatt, ha esetleg arra kerülne a sor!

Amúgy az avent cumisüvegbe milyen gyűrű van? mindjárt meg is nézem! :D (nekem nem folyik)

2012. aug. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk az avent nem jött be, pedig volt kettő is:D A mam bevált, tommee-t nem próbáltuk.
2012. aug. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Avent pocsék volt!Mam jött be,de a lényeg hogy olyat vegyél,aminek olyan a cumis része,ami hasonlít a Te mellbimbód formájához.
2012. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!