Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell rászoktatni a...

Mikortól kell rászoktatni a babát a csőrös itatóra?

Figyelt kérdés

Vettünk a 10 hónaposomnak MAM_ot, de a 3 lyukon dől a víz meg a tea. Természetesen mind a nyakába. Mikor tanul meg inni belőle?

Egyenlőre MAM gyors folyású szilikoncumival iszik, amivel a tápszert is...

Ti milyen fajtát vettetek? Melyik a legjobb?


2012. aug. 17. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre válaszolva: semmikor.

Van olyan baba, aki sosem tud itatópohárból inni.

Az én kisfiam sem tudott, pedig tápszeres volt, a cumisüveget ismerte és szerette, többféle csőröset kipróbáltunk, de 10 hónapos korától sima pohárból szépen iszik.

A cumisüvegből csak a tápszerét kapta, 18 hónaposan vettem el tőle végleg a cumisüveget, minden zokszó nélkül fogadta ahhoz is a poharat..

Eleinte én fogtam neki, teljesen önállóan és balesetmentesen csak 20 hónapos korától iszik pohárból, de engem nem zavar, hogy így alakult.

Kislányom még pici, de vele sem fogom erőltetni az itatópoharazást, főleg, hogy ő szopis baba, nem fogadja el a cumisüveget sem!

2012. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 9 hónapos korától használja

Ilyenel keztük: [link]

Nekünk ez vált be de minden baba más.

2012. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom 18 hónapos lesz jövő héten, és soha, egy csőrösből sem tudott inni. Pedig próbáltunk sokat, hogy kiváltsuk a cumisüveget. De nem. Pohárból csak pàr kortyot iszik, de szívószállal meg tök ügyes.
2012. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor ez is egy próbálkozás lesz... ;-)
2012. aug. 17. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
enyém is pohárbol iszik szépen ,nó meg este cumisüvegböl a kakaoját.
2012. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!