Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok ma délutánra valami...

Adnátok ma délutánra valami program ötletet Budapesten 15 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Strandon kívül :) Nem tudom mit csináljunk ma délután...

2012. aug. 19. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szemlő-hegyi barlangba menjetek (második kerületben van). Egész órakor indulnak a túrák, 4-kor az utolsó. Picivel is be lehet menni, kb 35-40 perc egy kör. Én úgy vettem észre hogy nagyon élvezik a gyerekek. 12 fok van lent és nagyon jó levegő. Kolosy térről a 29-es busszal az 5. megálló. A pontos címet nem tudom, nézdd meg a neten.
2012. aug. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ott nem nagyon tudunk menni babakocsival, nem? Önállóan még nem jár, csak ha fogom a kezét...
2012. aug. 19. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Most már tárgytalan gondolom, de azért válaszolok. Fizikailag lehetne babakocsival bemenni mert szép járda van kialakítva és egészen a legvégéig ahova már nem kell feltétlenül lemenni lépcső sincs. De hogy szabad-e babakocsit bevinni azt nem tudom. Azt gondoltam már totyog a babád, de akkor inkább menjetek szerintem ha nagyobb lesz. Bár sok babát levisznek kézben is.
2012. aug. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!