Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cékla allergizál?

A cékla allergizál?

Figyelt kérdés
2 napja kapja a fiam a céklát, tegnap 2 kanállal, ma 3. Most látom, hogy az arcán van pár piros pötty, olyan 3 db körül, és a méretük olyan kb. kisujjnyi. Vagy ez csípés lenne?

#hhui
2012. aug. 19. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A cékla nem tartozik az allergének közé.

Szerintem valami mástól vannak a pöttyök az arcán.

Milyen cékla?

Friss vagy üveges?

2012. aug. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
frissen csináltam neki, nem üveges.
2012. aug. 19. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Ha mégis a céklától lenne a kiütés, akkor esetleg a céklába került nitráttól vagy permettől is lehet.

Próbálj neki mást adni pár napig, és nézd meg hogy eltűnnek-e a kiütések.

Mondjuk csinálj neki sült sütőtököt.

Nagyon ritka hogy allergizál a cékla, lehet hogy a fiad pont beletartozik abba a kevés ember közé aki allergiás rá.

2012. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mást nem evett ezen kívül? Ha sütőtököt adsz a babának helyette és még pici, akkor ne süsd, hanem főzd meg neki! Sültet picinek nem jó adni!
2012. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jaj, még annyit, hogy ha arcon jött ki , akkor valószínűleg az ételtől volt. :S
2012. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

mást nem evett,ez volt az egyetlen új dolog.

Aztán este nézegettem még neki a pöttyöket, és több is lett, meg olyan mint egy csípés.

Kentük fenistillel, meg rázókeverékkel, kapott calciumot is, mára már szebb. Hát nem tudom... de az tuti, hogy egyenlőre a céklát is kerülöm:))

2012. aug. 20. 09:00
 7/7 noemi2323 válasza:
Okozhat allergiát a cékla pl én is alergias vagyok rá elsőnek pöttyök jönnek ki rajtam majd feldagadt a torkom
2022. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!