Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A banán allergizál?

A banán allergizál?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak adtam banános bébidesszertet (190grammos üveg, ennek a 17%a volt a banán) és most a szeme alatt piros monokli szerű van. Olyan a szeme, mintha monoklis lenne, csak a monokli nem kék, vagy zöld, hanem piros.

Régebben kapott már egy kicsi banánt, annyira, hogy a banánt megnyalta.



#fsdcsasa
2012. júl. 29. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kaphatott inkább huzatot? Vagy nem mehetett valami bele a szemébe?


Ha allergiás egy gyermek, akkor legtöbbször a testén apró piros pöttyök jelennek meg és híg, már-már vizes széklet.


Egyébként adjál neki fél kalcium tablettát vízben feloldva. Ha allergia, akkor elmúlik. Ha nem, akkor pedig irány az ügyelet.

2012. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
arra is gondoltam, hogy megdörzsölhette. Most ébredt nemrég, és most vettem észre. Banán desszertet 2 órája evett. A kedve jó, nem nyűgös, kiütése nincs. Huzat nem hiszem, hogy érte, bár reggel 9és 10közt voltak az apjával sétálni, de szél sem volt..
2012. júl. 29. 13:38
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, a lanyomnak is neha elofordul, amikor kialvatlanul kel fel
2012. júl. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!