Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy nem írják be a...

Létezik, hogy nem írják be a baba vércsoportját a kis könyvbe születéskor? Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Fiam tavaly Aug.-ba született és hiányzik a vércsoportja a kis könyvből. Attól félek, hogy ha egyszer komolyabbra fordulna, nem tudom megmondani a vércsoportját. A védőnő szerint ez már így van. Tényleg?
2009. júl. 23. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem nézik meg automatikusan a babák vércsoportját csak ha valami baj van. Tehát ezért nincs beírva a kiskönyvbe!
2009. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sem írták be, 7 hete született a kislányom. Ha nagy baj van, akkor muszáj megnézniük, akkor is, ha be van írva.
2009. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egxébként én is csodálkoztam és hiányoltam (második voltam)
2009. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudom a babámét. 5 hós. Az enyémet is csak terhesen tudtam meg. :o
2009. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2009. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk megnézték, mert én RH negatív vagyok. De én sem tudtam még a sajátomat sem egész a terhességig, mert nekem sem volt beírva sehova! Szóval a gyerek A +, na persze, hogy üsse az én vércsoportomat. De azt hiszem csak akkor nézik meg, ha vércsoport összeférhetetlenség van. De nekünk sem írták be sehova, szóval bemondás alapján én sem hiszem, hogy elhiszik majd nekem. De legalább nekem megmondták.
2009. júl. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 4hónapja szültem,de nálunk beírták.
2009. júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja és nincs vércsoport összeférhetetlenség,előző voltam!
2009. júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2009. júl. 24. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!