Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet megtudni a baba...

Honnan lehet megtudni a baba vércsoportját, ha születéskor nem nézik meg?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan nincs hogy nem nézik meg... fontos az anyja vércsoportja miatt is, az összeférhetetlenség miatt...úgy tudom.
2010. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudom a kislányom vércsoportját, holott többször vettek már tőle vért egy év alatt, mint tőlem egész életemben. Csomó lelete van egyéb helyekről és sehol nem találtam a vércsoport meghatározást. :S :S :S
2010. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

A vércsoportot nem nézik meg, csak az RH faktort, mert annyi kell az összeférhetetlenséghez.


Kérdezőnek:

Gondolom a háziorvos kérheti a vércsoport meghatározást, de biztos meg kell indokolnia. Esetleg kérdezd meg tőle.

2010. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk RH faktor miatt összeférhetetlenség állhatott volna fenn, hálistennek nem, de tudom, h ugyanaz a vércsoportja, mint nekem.

Rajta van a kórházi zárójelentésén.

2010. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megkérdezem az orvost. Pedig úgy hallottam, hogy egy csepp vérből hamar megmondják. Ilyen nincs a háziorvosoknak? Vagy vérvétel kell hozzá?
2010. máj. 31. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem árt hozzá vérvétel -

Labor meg megállapítja a vércsoportot -

2014. szept. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gyermek nem az anya vércsoportját "örökli"?
2014. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!