Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a Nathan névhez?

Mit szóltok a Nathan névhez?

Figyelt kérdés
Sokan Nétan, Nétönnek vagy Nátán szólítják. Nagyon gáz???
2012. aug. 20. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, rokon kisfiút így hívják. Bár ők Bécsben élnek... Magyarországra nem adnám ez a nevet.
2012. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Őszintén??

Nem tetszik:S

Ne haragudj!

2012. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ide M.o-ra? Csak mert szerintem itt csak Nátán ként lehet anyakönyvezni. Nekem amúgy tetszik így Nátánként is és akkor nem kell mindig javítgatni hiszen úgy ejtjük ahogy írjuk. Nétönnek nem szólítanám itt M.o-n. Egyébként szép bibliai név.
2012. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha amerikai az illető, akkor rendben van. A nétönös verzió nagyon jól esik a fülemnek, de erősebben keresztény közösségben hallottam nátánként, és az is szép.
2012. aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem szép. Ha a pocakomban fiúcska van, ennek a névnek a hosszabb változatát adjuk neki, a Nátániel-t és Nátán lesz a becézése :)
2012. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2012. aug. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!