Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az ABC Design Primo 2012...

Az ABC Design Primo 2012 babakocsi és korábbi évek modelljei között van különbség konstrukcióban, felszereltségben, vagy csak a színösszeállítás?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Tudja valaki, hogy ez a lila színű melyik évi modell lehet, és "rosszabb"-e a 2012-es modellnél?



2012. aug. 20. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom a lila melyik évjáratú, de nekem 2011-es van.

Az enyém ilyen. :

[link]


[link]



Ez a 2011-es a 2012-estől semmiben sem különbözik, csak a színválaszték.


A lila elég sok mindenben más. A lila kupoláján van egy napellenzőnek nevezett vékony rész. Az enyémnek a kupolája hosszabbítható.

A lila bevásárlóhálója nem zippzáros, még az enyém mindkét oldalán zippzár van a könnyebb bepakolásért.

A lilában nincs szűkítő, az enyémben van egy ilyan kivehető szűkítő:

ilyen, csak a színe más :

[link]

2012. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! Teljesen igazad van :)

És egyébként meg vagytok elégedve vele?

Most olyan babakocsink van, aminek hátul felfújhatóak a kerekei, de szeretnék megválni tőle :)

Nem tudom, hogy ér-e valamit egyáltalán, de nem zötykölődik nagyon ez a kocsi, hogy nem felfújhatóak a kerekei?

Budapesten használjuk nagyrészt, nem a mezőn, de néha azért itt sem jobb a helyzet.

De lehet, hogy nem is a keréken múlik, hanem a lengéscsillapításon, nem tudom...

2012. aug. 20. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:

A hátsó kerekeinek a rugózása nagyon jó.

Volt egy peg perego Uno nálam, na annak az első kerekei mindenhol elakadtak, nagyon utáltam. Alig vártam, hogy visszakapjam enyém, mert szervízben volt. ( eltörtem rajta a csatot, és azt cserélték ki). Ahol az unot meg kellett emelni, ott ez simán elmegy. Szerintem nagyon jó kocsi

2012. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!