Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Baltazár...

Mi a véleményetek a Baltazár névről?

Figyelt kérdés

2012. aug. 21. 12:37
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nekem is Bogyó és Babóca Baltazár nevű barátját juttatja eszembe :))))
2012. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nem tetszik, de nem ez a lényeg
2012. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
58%
Bárhol bemutatkozik majd, kiröhögik. Ennyi.
2012. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
58%
Soha nem mondok ilyet névre,de ne cseszettek ki ennyire a gyerekkel.Ne haragudj,de borzalmas.
2012. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Nekem is a Bogyó és Babóca jut eszembe, a méhecskét hívják Baltazárnak.

Egyébként én a Bendegúzzal voltam így, a férjemnek nagyon tetszik ez a név, azt szerette volna, ha így hívják a fiunkat. Én rosszul voltam ettől a névtől, a végén már annyit hallottam, hogy egészen megtetszett, de az ismerősök reakciója általában negatív volt a Bendegúz név hallatán. Végül nem mentem bele, hogy ez legyen a neve, az első névnél maradtunk, ami mindkettőnknek tetszett, így Levente lett. :)

Ha nektek tetszik a Baltazár, akkor adjátok neki ezt, vagy esetleg második névként.

2012. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:

Legyen Bálint, Balázs!! :)

A Bűbájos boszorkákban azt hiszem, az egyik gonosz "Beltazor" volt, az meg Baltazár:S Nekem is ilyen ördögös név:S Legyen Bálint! Az tök jó név!! Nem olvastam végig a többiek kommentjeit, de Bálintra szavazok!!:D

2012. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

eszembe jutott mégegy:D Bazil:) jelentése: királyi!:D Láttam amúgy, hogy itt van a Baltazár is:D Mintha írta volna már valaki a jelentését, de azért csak mert miért ne, mégegyszer!:D "asszír-babilóniai-német eredetű; jelentése: Baal isten óvja életét." Balázs is királyi, Bálint meg erős, egészséges:D

Forrás: [link]

utolsó voltam megint:D

2012. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! Bálint, Balázs tuti nem lesz, nekem azok nem tetszenek, mindenképp különlegesebb nevet szeretnék. Egyre inkább nem tudok elszakadni a mi is Baltazárunktól! :))
2012. aug. 29. 19:19
 39/41 anonim ***** válasza:
Legalább vicces élete lesz a gyereknek, mindenki röhögni fog :)
2012. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül a kisfiatok neve?
2013. nov. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!