Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csináltok 15 hónapos...

Miket csináltok 15 hónapos gyereketekkel? Kinti és benti program is érdekel!

Figyelt kérdés
Jó idő, rossz idő, hová jártok, ami neki is tetszik?
2012. aug. 21. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi... ez engem is érdekel.
2012. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itthon labdázunk. Próbálok vele mondókázni de utál ölben lenni sajna. Kint pewizik, csúszdázik, most hoyg jó idő van Balcsira járunk.
2012. aug. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kislányom 14 hónapos, még nem megy egyedül, így a nap nagy részében amikor időm engedi vezetgetem, mert neki most ez a nagy kedvence, hihetetlen távokat képes sétálni, közben kavicsokat gyűjt, nézi a kutyusokat ( kis városban lakunk) , szomszédok már szinte várják a sétáinkat, mindenkinek van egy kedves szava hozzá :) Labdázás nálunk is nyerő, ill. kisszék tologatása jött most divaba. Idebent sokat nézünk mesekönyveket, szereti nagyon a színes képeket, s a maga módján mesél...játszani leginkább naki annyit jelent ,hogy lepakolja a játékait , de ha kérem vissza is teszi őket a maga módján persze :) konyhában persze kipakolja a műanyagokat-fakanalakat, addig is haladok a főzéssel... nagyon szereti az "elkaplak", "kukuccs"játékokat, hatalmasakat kacag, közben mászik ezerrel :) Sokszor megyünk mamihoz-papihoz, ahol vannak állatok, azokat sosem unja meg , na meg nekem is jól jön egy kis felmentősereg néha , hisz 18 hetes kismama vagyok, jól esik néha leülni 10 percre :)
2012. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!