Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok a Sólyom névhez?...

Mit szóltok a Sólyom névhez? Adnátok a babátoknak? Esetleg 2. névnek?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. aug. 21. 20:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem adnám,se első se második névnek.
2012. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ismerősöm adta ezt a fiának. De szerintem a névválasztást nagyban befolyásolta, hogy a gyermek egy laza szerelmi kapcsolat gyümölcse volt, egy indiánnal. :)
2012. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nekem alapvetően tetszik, meg ismerek is egy kisfiút, akit Kovács Sólyomnak hívnak és nagyon kis vagány gyerek, illik hozzá a név. Csak nem tenném ki annak a fiam, hogy csúfolják a neve miatt az iskolában.
2012. aug. 21. 22:09
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, megfelelő vezetéknévvel. Mert például Kiss Sólyom, vagy Nagy Sólyom, esetleg Fehér Sólyom elég vicces, mintha a Winnetou-ból lenne.
2012. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
66%
Én is tudok egy fiút, akit így hívnak, én biztos nem adnám.
2012. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon szép név, én simán adnám! Kisfiam Álmos, Vezérünk után, és abból sincs gond. Hajrá szép magyar nevek! :-)
2012. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nekem is azért tetszik mert a vezetéknév a Kiss. :) így nagyon megtetszett, hogy Kiss Sólyom ! Lehet, biztos sokan csúfolnák a neve miatt, de arra tanítjuk majd, hogy álljon ki magáért és ne foglalkozzon mások véleményével !
2012. aug. 22. 19:44
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít, milyen név, ha akarják, csúfolják, és kész. Ismerek Krisztát, Ágnest, Bendegúzt, akiket sokat csúfoltak, pedig azok nem túl különleges, vagy könnyen gúnyolható nevek. Amúgy valaki elárulná, hogy miért kellett lepontozni azt a választ, mely szerint szerintem ez egy szép magyar név és én szívesen adnám?!? Nem a statisztika érdekel, csak hogy miért nem volt hasznos ez a válasz. Köszi.
2012. aug. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!