Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 5 hetes anyatejes babának...

Egy 5 hetes anyatejes babának hányszor kell kakilnia egy nap? Saját tapasztalatokra lennék kíváncsi, kinél hány volt és milyen az állaga, színe?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

napi 5 - heti 1-ig

bármelyik jó

nálunk szép sárgás volt de ha túlette magát akkor volt zöldes is -- az sem kórós

2012. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Most 7 hetes a fiam,napi 1x van kaki./anyatejes csak/5 hetesen azt hiszem még napi 2x biztos volt.

Az állaga most sűrűbb,"krémesebb" mint 2 hete volt.Akkor inkább híg volt,a színe nem változott sárga maradt.

A Te babódnak?

2012. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
olyan 3-4 hónapos korukig napi 3-4 kaka biztos volt. Első pár hétben ahányszor ettek annyiszor kakáltak is. (3 gyerekem van)
2012. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsi 3 as vagyok lemaradt hogy első fiam hasfájós volt neki ha túlette magát zöld volt amúgy mindháromnak kenőcsös vagy még hígabb és aranysárga.
2012. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az én babámnak eddig híg zöldes-sárgás napi 3-4-5 széklete volt. A doki azt mondta, hogy ez ilyenkor (5 hetesen) már sok, azért kakil annyit, mert nem tudja megemészteni az anyatejet, hogy túl van etetve. Most viszont tegnap este fél hat óta nem volt széklete és nem tudom most örüljek vagy mi van. Egyébként hasfájós is nagyon, tegnap összesen 2 órát aludt napközben a többit meg végig ordította.
2012. aug. 22. 13:41
 6/8 anonim ***** válasza:
az enyém ekkor heti 1-2szer kakilt.
2012. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ennyi idősen szinte minden etetés után volt kaki. kb. 4-5 naponta. aranysárga színű volt
2012. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most 4 hetes, kb. egy hete napi egyszer kakil, de volt már, hogy kimaradt egy nap. Előtte 3-4 kaki is volt naponta. Az állaga most már kicsit krémesebb és aranysárga színű.
2012. aug. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!