Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok hogy viselte a...

A ti babátok hogy viselte a vastagbéltükrözést? Milyen volt a vizsgálat?

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos és van egy kis fekély a végbelénél. Eddíg próbálták kezelgetni, de semmi nem segít,ezért szept. 19.-én mennünk kell a tükrözésre. Nagyon félek a vizsgálattól is, meg az eredménytől is nagyon.Akinek a babájának volt már ilyen vizsgálat, kérem írjon!
2012. aug. 22. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ú ti szegények!!

Én csak magamról tudok írni, egy éve csinálták nekem. Hát nem kellemes, de kibírható. Engem a vizsgálatnál sokkal jobban megviselt az azt megelőző brutális hashajtás. Nem tudom babáknál hogy csinálják azt, hogy nem kap enni egy egész napon át??


Amúgy az orvos nekem azt mondta, hogy a fájdalom mértéke nagyban függ attól, hogy az illető belei hogyan kanyarognak, mert ez mindenkinél más és más. Azt mondta, ha nincsenek benn nagyon éles kanyarok, akkor nem fáj annyira. Ez a babánál is így lehet.


HÁt kitartást Nektek és mihamarabbi gyógyulást a picinek!

2012. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
benne*
2012. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki, hogy altatásban fogják csinálni, mert még pici. Előtte való 2 napban 5 beöntést fog kapni.
2012. aug. 22. 15:03
 4/6 A kérdező kommentje:
Szopcsiznia lehet majd, de pépeset nem ehet, mivel egy csecsemőt nem lehet éheztetni.
2012. aug. 22. 15:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem fog fájdalmat érezni, ez nagyon jó!
2012. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ó szegényke! :(


Bocs hogy érdemben nem tudok hozzászólni. De rossz lehet neki, és neked is, mint Anyukának. :(


Egy biztos: próbálj meg nyugodt és erős maradni, ne érezze rajtad hogy félsz.

2012. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!