Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi nem voltunk csípőficam...

Mi nem voltunk csípőficam vizsgálaton. Baj? 6 hónapos most.

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Szia!Nem küldenek minden kisbabát ortopédiai vizsgálatra,az ényéimet azért küldték mert sajna tőlem örökölhetnek csipőbajt!Nyugi
2012. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nittababy ***** válasza:
igen ez nagy baj mert ha cipőficamos akkor majd nem szépen fog járni lehet hogy bicegni fog a baba nekem azt mondták jó hogy elmentem mert ha esetleg nem megyünk az is lehet hogy bicegni fog!!de hála istenek minden rendben volt vele!!szerintem vidd el minél előbb ha nem akarod hogy gond legyen!!
2012. júl. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 nittababy ***** válasza:
nem tudom nálunk kötelező a csípőficam vizsgálat!!!
2012. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásként persze kérhetsz vizsgálatot
2012. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is kötelező, és mindenkinek, mert szűrővizsgálat. Hathetesen és négy hónaposan kellett mennünk.


Gyerekorvos nem adott beutalót? :O

2012. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálunk azzal megy el a gyerekorvos a hazaadás után, hogy felhívja a figyelmünket amint van tajkártya irány az ortopédia, csípőszűrésre. Ugyan úgy mint fej-has-csípő uhra. Egészséges újszülöttnél, ha lehet 3hónapos korig bezárólag.

Így honnan tudhatod, ha kötöttebb a csípője, van benne valami gond, amit addig kell orvosolni, amíg pici.

2012. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 kíváncsicska ***** válasza:
Nálunk pl. a gyerekorvos megcsinálta a vizsgálatot.Valószínű hogy nektek is nem? Csak nem vetted észre.Legközelebb ha mész kérdezd meg,vagy egyszerűen hívd fel rendelési időben.Nem kell túlspirázni a dolgot addig míg nincs teljes infód róla.Ha megcsinálta nincs gond,ha nem akkor meg időpontot kérsz az ortopédiára.Ennyi :)
2012. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elég nagy baj!

Egy hete kísértem el anyukámat az ortopédiára.Volt ott 2 kisgyerek egyik fél év körüli a másik másfél.Mind a kettőt gipszbe kellett tenni :(

Annyira sajnáltam őket!Belegondoltam,hogy az én másfél évesem egész nap rohangál ők meg meg se moccanhatnak hetekig-hónapokig valakinek a hülyesége miatt :(

Kérj időpontot és vidd el minél hamarabb,reméljük nem lesz gond vele!

2012. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta hogy rendben van, meg voltunk neonatológusnál ő see mondta hogy baj lenne.
2012. júl. 18. 16:15
 10/13 anonim ***** válasza:

Sem a gyerekorvos, sem a csecsemőgyógyász nem ortopéd szakorvos.

Szerintem vidd el a Kicsidet, tudod... Jobb félni!

Mondjuk én nagyon paramami vagyok, tuti megkattannék ha egy kicsi rendellenesség is kiderülne úgy, hogy megelőzhető lett volna egy öt perces vizsgálattal.


Te tudod :)


5.

2012. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!