Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adhatom a gyümölcsöt...

Mikortól adhatom a gyümölcsöt a kislányomnak a héjjával együtt (pl. : sárgabarack, őszibarack, szilva. Stb. )? Most 15 hós a huncutkám.

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom 11 hós, de a sárgabarackot mindig is héjastól adtam neki, fogom neki és harapja. nekem semmi baja nem volt eddig tőle.

szilvát sem szoktam lehéjazni csak az őszibarackot.lehet, hogy rosszat csináltam?

2009. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaj, dehogy csinálod rosszul... Én vagyok túlságosan "PARAANYA" :-)

Egyszer már megakadt neki egy falat kenyér a torkán és azóta vagyok ennyire extra óvatos... (csak pár mp-ig öklendezett, de én rendesen megijedtem...) szóval nem tudom, hogy meddig óvatoskodjak a gyümivel???

2009. júl. 24. 14:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

ha ezért nem adtad eddig a héját, akkor szerintem nem érdemes paráni, adjad nyugodtan! Én is beijedős vagyok, de hát ezt is meg kell szokniuk. Az én lányomnak csak négy foga van, de adok neki kenyérhajat is, megh haraptatom vele a puha barackot, még a kiflit is elharapja. Néha nyel nagyokat, meg köhint, vörösödik, de tényleg csak ritkán. Ő meg szívesen eszi így, ízlik neki a héja is! Nyugodtan próbáld meg!

2009. júl. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 29 éves vagyok, de ha az őszibarackot nem nyúzom meg, akkor fáj tőle a hasam. Ennek fényében én megpucolnám egy kisbabának. A sárgabarack meg a szilva más, de az őszi mégiscsak szőrös :S
2009. júl. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!